5 podstaw oficjalnej garderoby modnego faceta

Dziś nowoczesny mężczyzna to jest nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj pozycję społeczną. Zazwyczaj ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup stylowych ubrań do korzystna inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku pacy. Na przykład podczas spotkania z klientem, czy w innych standardowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego trzeba uzupełnić swoją garderobę.

Autor: paul goyette

Zanim wyruszymy się na zakupy, powinniśmy sprawdzić kilka ważnych faktów.Po pierwsze, jaki mamy typ figury oraz jaki rozmiar. W przypadku męskich ubrań kwestia rozmiaru jest nieco bardziej skomplikowana,gdyż nabywając przykładowo koszulę, musimy znać szerokość rękawa i rozmiar kołnierzyka. Naturalnie w profesjonalnym sklepie z konfekcją męską uzyskamy fachową pomoc sprzedawcy, aczkolwiek takie rzeczy zawsze dobrze jest wiedzieć. Poza tym mając świadomość, który model sylwetki posiadasz, będziesz wiedział, jaki dobrać krój ubrań, aby wyglądać jak najkorzystniej.

Jeżeli chcesz zasięgnąć kolejnych informacji, poznaj nasz następny tekst, w którym jest kompleksowa informacja (https://crossjeans.pl/). Rozwiąże ona wszelkie Twoje niepewności.

Należy pamiętać, aby unikać ubrań, które deformują sylwetkę lub podkreślają wszystkie jej niedoskonałości.

Modne koszule męskie to klasyka każdej garderoby. Dobrze dopasowana koszula sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i na romantycznej kolacji. Najbardziej profesjonalna jest koszula z długim rękawem w jasnym kolorze. To również niezatopiona część dress code’u w poważnej firmie. Koszula z krótkim rękawem jest raczej mniej oficjalna i z pewnością nie należy jej ubierać na spotkania biznesowe. Nie zapominajmy, że wysokiej jakości koszula to rzecz, za którą warto zapłacić. Zazwyczaj modne modele są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, dzięki czemu koszula jest przewiewna.

Moda męska na Walentynki

Autor: Digel
Źródło: Digel

Każdy elegancki mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie markowy garnitur. Naturalnie na co dzień można nosić świetnie skrojoną marynarkę, lecz w oficjalnych sytuacjach garnitur jest niezastąpiony. Bezpieczny kolor, który polecamy to marengo, czyli ciemniejszy odcień szarego. Naturalnie na wyjątkowe okazje można nabyć coś bardziej odważnego, na przykład garnitur w drobne paski. Aby efekt był zadowalający do eleganckiego garnituru warto dobrać koszulę z mankietem. Wówczas niezbędnym elementem zestawu będą ozdobne spinki do koszuli (przeczytaj tutaj na