Akcja „regeneracja” – czyli co zrobić, aby właściwie zadbać o swą skórę po lecie i przywrócić jej dawny blask?

Lato dobiegło końca ale zostawiło po sobie masę przeróżnych „pamiątek”. Fotografie z wakacyjnych wojaży, muszle zebrane na plaży, opalenizna – wymieniać można bez końca.

cellulit

Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszystkie jednak są mile widziane.
krem do cery naczynkowej

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Promienie słoneczne, piasek, kąpiele w chlorowanej wodzie, wiatr oraz bardzo często klimatyzacja klimatyzatory domowe wpływają negatywnie na naszą skórę i włosy. Jesień to doskonały czas, ażeby zatroszczyć się o ciało Jak się do tego zabrać? Cera po lecie bywa szorstka. By odzyskała dawny blask należy skoncentrować się na stosownej pielęgnacji.

Czy na stronie (https://www.laoliva.pl/pl/i/O-OLIWIE/13) coś Cię przyciągnęło? Masz ochotę przeczytać dużo informacji na ten temat? Nie ma problemu. Trzeba jedynie najechać na poniższy link.

pomocne mogą okazać się maseczki na twarz o własnościach złuszczających, dzięki którym poprawimy barwę i nierównomierną strukturę skóry jak również przygotujemy ją na przyjście zimy, lepszego asymilowania składników nawilżających. „Właścicielki” twarzy nadwrażliwej, skłonnej do rumieńców na przykład na skutek zdenerwowania, pikantnych potraw albo gorących napojów powinny otoczyć swoją skórę wyjątkową troską i zainwestować w krem do cery naczynkowej zawierający, witaminę C i rutynę (zmniejszają przepuszczalność naczyń krwionośnych) oraz wyciąg z arniki górskiej (o działaniu przeciwzapalnym).

Planując przedsięwzięcie „regeneracja” należy pamiętać o jeszcze jednej niezmiernie istotnej rzeczy którą są bez wątpienia odżywki do włosów. Zwyczajny szampon nie wystarczy.