Bądź piękna podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojej garderoby

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z nadchodząca wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej przyjściem po-odstawiajmy w ciemny kąt zimowe rzeczy i otwórzmy się na wiosenną garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy czapki tak, żeby nie straszyły nas do następnego sezonu. Zanim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale zwiewnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych spacerów po parku.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na noszenie płaszczy mamy tak zaledwie jedynie ze dwa miesiące. A że pogoda lubi płatać figla, noszenie lżejszych ciuchów w nadchodzących dniach całkowicie może stać się niemożliwe.

Gdy ciekawi Cię opisywany temat, to odsyłam do strony, ponieważ znajdziesz tu masę fascynujących zagadnień w tym temacie.

Jednak nie traćmy nadziei, drogie panie i już gotujmy portfele, aby w najbliższym sezonie wyglądać modnie.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo lat. Przetrząśnijmy, zatem zasoby naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wydobyć i wykorzystać do dzisiejszych pomysłów. Na przekór wiośnie, która jest przeważnie różne odcienie zieleni dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń.

Masz trochę wolnego czasu i chcesz poszerzyć wiedzę z omawianego działu? Zatem wejdź w hiperłącze do wpisu (http://www.kamea.pl/szaliki-damskie) i tam ciesz się szczegółowymi postami.

Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych odcieni takie praktycznie nie będą występować. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest tuż za pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać ile będzie chciał. Ciuchy, których znakiem firmowym są duże i gruby pas uwydatniający zgrabną figurę, znów zagoszczą wszem i wobec.

Tkaniny, z których zrobione będą płaszcze, zadowolą panie tęskniące za modowym szałem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne artykuły, które w tym roku przemienią Cię w królową stylu.