Posted on

Dla kogo outfit wojskowy?

moro
Wojskowe akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić mocny charakter. Militaria są kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie i zaznaczy Twój indywidualizm.

Continue reading Dla kogo outfit wojskowy?

Posted on

Modne oraz wymyślne obuwie damskie – sneakersy

sneakers
Sneakers damskie to obecnie najmodniejsze buty w sezonie. Pasują do wielu stylizacji, zarówno tych wytwornych, jak również designerskich oraz luźniejszych. Wyśmienicie pasują do rurek i legginsów, perfekcyjnie łączą się z wieloma rozmaitymi odcieniami.

Continue reading Modne oraz wymyślne obuwie damskie – sneakersy

Posted on

O czym musimy wiedzieć wybierając odzież wojskową?

Moro, militaria
Odzież wojskowa ma nie tylko dobrze się prezentować, ale w szczególności spełniać wiele niezwykle istotnych funkcji praktycznych. W głównym stopniu powinna służyć do kamuflażu (ma ochraniać nas przed wzrokiem przeciwnika). Dobór perfekcyjnej odzieży kamuflażowej jest również przedmiotem wielu rozważań dla ludzi, którzy uwielbiają wszelkiego typu gry militarne. Warto zatem dowiedzieć się, jakie kolory i wzory najlepiej posłużą nam do kamuflażu i pozwolą dobrać najlepszą odzież wojskową.

Continue reading O czym musimy wiedzieć wybierając odzież wojskową?