Bezoperacyjny lifting buzi? Otóż to możliwe!

Obecnie mnóstwo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting buzi. Chcą wyglądać młodziej, lepiej. Jednak mnóstwo ludzi także nie jest w stanie zdecydować się na taki zabieg, bowiem ogromnie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich doskonałe wyjście.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skóry na policzkach za pomocą biowchłanialnych nici to współczesne zabiegi liftingu bez używania skalpela. Nici liftingujące zostały nazwane rewolucyjnym odkryciem, jaki mało inwazyjne technologie odmładzania popycha na nowe tory – czytaj więcej . U każdego z nas z wiekiem widać na skórze upływanie czasu w postaci naciągniętej skóry policzków. Ponadto z wiekiem zwiększają się zmarszczki, a wiotczejąca skórka czoła powoduje, że brwi osuwają się niżej dając rezultat w postaci spadających powiek.

Widać w tych miejscach nawet gromadzący się podkład do twarzy po nałożeniu makijażu. Naprzeciw wychodzą nam właśnie nici liftingujące, za usługą jakich wykonuje się bezoperacyjny lifting – (prestiz.eu/zabiegi/twarz/zmarszczki/osoczebogatoplytkowe/zobacz więcej). Mają one na swojej długości malutkie haczyki. Dzięki nim zdołają zaczepić się w cerze. Należyte naciągnięcie nici powoduje podniesienie skóry tak, aby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wyrównać zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – szczegóły tu… – sprawia, że uruchomione komórki skóry produkują nowe włókna kolagenowe tudzież elastyczne. To

dowiedz się więcej

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

również uelastycznia i napręża skórę.

wielką wartością, jaką posiada lifting bezoperacyjny twarzy jest to, iż nie powstają blizny jak po normalnym, chirurgicznym zabiegu. Jest on przeznaczony dla ludzi po 40 roku życia, ze skórą o poprawnej kondycji. Zabieg z użyciem nici liftingujących jest procedurą, którą może przeprowadzać tylko przeszkolony lekarz.

Wiadomym jest, iż nici wbrew stymulacji do produkcji kolagenu nie zatrzymują procesów starzenia się cery, o którą powinno się dbać przez cały czas. Efekty usługi zauważalne są już po wprowadzeniu nici pod skórę. W skutek stymulacji skóry przez nić wyzwala się nowy kolagen, wskutek tego efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.