Bezpieczna dekoloryzacja – jak nie popełnić omyłki?

Z pewnością gros z was ma za sobą choć jedno nieudane farbowanie, gdy miast wymarzonego koloru uzyskałyście włosy zbyt ciemne lub zbytnio jasne.

Co czynić? W takowym wypadku rozwiązanie jest jedno, mianowicie dekoloryzacja.
Damy, jakie chociaż raz postawiły na dekoloryzację, przeważnie mają o tym zabiegu jak najgorsze zdanie.

Kliknij ten link – ta wskazówka ze strony (https://g.page/podolog-marcinkowska?gm) odkryje całkiem nową porcję wiadomości na temat, który być może wydać Ci się warty zainteresowania!

Powód? Kędziorki zniszczone, które wyglądem przypominają raczej siano. Nie musi tak być. Fachowcy co prawda powiadają, iż dekoloryzacja jest to zabieg wymagający szczegółowej wiedzy na temat fryzjerskich technik, że powinniśmy poznać dekoloryzator, by wiedzieć jaki rezultat nim otrzymamy. To nie znaczy, że sama w warunkach domowych nie możesz dokonać dekoloryzacji. Przedstawiamy kilka wskazówek, jakie pomogą ci odzyskać naturalny odcień skutecznie a także bezpiecznie. Pamiętaj jednakże, iż dekoloryzacja nie równa się rozjaśnianiu.

urządzenie

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Dekoloryzacja jest zabiegiem mało inwazyjnym, bezpiecznym dla włosów, polegającym na uwolnieniu syntetycznego, ciemnego barwnika. Znakomicie sprawdza się uskuteczniona na włosach czarnych. Pragnąc otrzymać świetny produkt, który skutecznie przywróci Twe kędziorki do ich pierwotnego odcienia, nakładaj dekoloryzator na kędziorki, od karku ku przodowi. Dekoloryzatora nie nakładaj na odrost, bo to może wywołać różnice kolorystyczne, które mogą być potem dostrzegalne.

Po dekoloryzacji ochroń kędziorki przed ciemnieniem – od razu po spłukaniu dekoloryzatora nałóż na 15 minut najjaśniejszą blond farbkę lub wypłucz kędziorki w jabłkowym occie.

Czy wiesz, że następne niezwykle emocjonujące informacje są na wyciągnięcie ręki? Sprawdź i zerknij na źródło (https://www.dentystakaniak.pl/), a niewątpliwie poczujesz zadowolenie.

Po zabiegu powinniśmy nałożyć na kędziorki farbę – najlepiej o ton jaśniejszą, bowiem po dekoloryzacji farby częstokroć wychodzą ciemniejsze.