Bransoletka ze srebra, pierścionki ze srebra – elegancki dodatek do stroju każdej niewiasty

Każdy dobrze wie, że panie są jak sroki, lubią wszystko, co się świeci. Wiadomo, że to duże uogólnienie, ale duża część pań lubi mieć jakąś błyskotkę czy to na nadgarstku, szyi czy wpiętą we włosy. Tak to już jest. Jednak panie różnią się w swych biżuteryjnych rozwiązaniach. Część stawia na złote ozdoby, pozostałe kobiety kupują biżuterię z bursztynu, są też takie panie, które uwielbiają sztuczną biżuterię a są również te, które wielbią srebrne dodatki.

sprawdź więcej tutaj:

Autor: diva
Źródło: diva

Weźmy taką srebrna bransoletka idealnie będzie pasować do wielu kreacji (sprawdź ). Srebro nie jest aż tak wymagające jak złoto, więc warto wybrać taką biżuterię. Szczególnie, kiedy same nie będziemy czuły się pewne przy wyborze biżuterii do kreacji. Srebro na sto procent doda odpowiedniego szyku, ale też nie sprawi, że będziemy wyglądały niczym bożonarodzeniowa choinka, co groziłoby nam jeśli byśmy niewłaściwie dobrali złote albo plastikowe dodatki. Srebro jest wspaniałe i bezpieczne, więc polecane większości pań.

Cudowne ozdoby dla osób lubiących srebro
Ozdoby, które noszą panie są przeróżne. Wszystko zależy od tego, co lubi dana kobieta. Niektóre panie nie ruszają się z domu bez bransoletki, a inne kobiety nie umieją wyobrazić sobie tego, że nie nałożą pierścionka na palce. Niektóre kobiety kochają pierścionki srebrne, a tych jest pełno. Trzeba musimy dobrze się zastanowić, jaki typ pierścionków jest naszym ulubionym. Część kobiet stawia na delikatność inne chcą, by już z daleka było widać ich ozdobę na palcach. Ale najistotniejsze jest to, żeby nie zapominać, że to, co jest na naszych dłoniach, czy szyi jest dopełnieniem naszej stylizacji, a przynajmniej powinno być. Dlatego gdy wkładamy kolejny, srebrny pierścionek na palce pomyślmy, czy to nie zbyt wiele ozdób do pracy. Oczywiście dziś jest spora dowolność, jeżeli idzie o dobór drobiazgów, ale powinnyśmy same wyczuć, co jest jeszcze w współczesnym trendzie a co jest już faktyczną przesadą. Nie zapominajmy również, że pierścionki srebrne perfekcyjnie będą nadawały się jako podarek. Warto, więc brać to pod uwagę rozmyślając nad tym, co podarować swej dobrej znajomej czy ciotce.