Posted on

Co ma wspólnego rozwaga z wyprzedażą?

kobieta z dużą ilością toreb
Kupowanie dla wielu kobiet, to coś więcej niż tylko chwila słabości. Wiadomo, że odzieżowe łupy potrafią sprawić nam przyjemność. 20 i 50% – to zdecydowanie święte liczby, które wabią. Warto jednak nawet w takich sytuacjach posłuchać głosu rozsądku.

Continue reading Co ma wspólnego rozwaga z wyprzedażą?

Posted on

Torby ze skóry, sklep z torbami

torebka
Jeśli mamy zamiar kupić jakąś torebkę to trzeba pomyśleć, czego tak naprawdę potrzebujemy. Niektóre z pań wolą posiadać kilkanaście torebek i nie ma dla nich znaczenia, jakiej marki mają znaczek, ale są też kobiety, które wolą mieć dwie lub trzy torebki, ale świetnych firm. Najlepsze tak naprawdę torby skórzane, bo będą nam służyły długo i co ważne będą długo świetnie wyglądały. Nie urwą się uszy/pasek, kiedy wsadzimy do nich sporo rzeczy. Tak, więc sensowniej czasem odłożyć większe pieniądze, by kupić porządniejszą torebkę.

Continue reading Torby ze skóry, sklep z torbami

Posted on

Jak dobrać buty do stroju – poznaj kilka uniwersalnie obowiązujących zasad

półbuty
Powinnyśmy pamiętać o tym, iż nieodpowiednie obuwie może zepsuć nawet najpieczołowiciej przygotowaną stylizację. Toteż warto poświęcić trochę czasu na przyswojenie paru podstawowych, powszechnie obowiązujących reguł.
Sprzymierzeńcem kobiet narzekających na nadmiernie obszerne łydki pozostają meliski na obcasie, najlepiej głęboko wcięte . W przypadku koturnów liczą się tylko te nadzwyczaj zgrabne, należycie wyprofilowane, najodpowiedniej w takim samym kolorze jak reszta bucika.

Continue reading Jak dobrać buty do stroju – poznaj kilka uniwersalnie obowiązujących zasad

Posted on

Skarpety stopki okazują się być wygodne do niskich butów

skarpety
Skarpety stopki mają szansę być noszone na co dzień

Czasami okazuje się być tak, że zakładamy obuwie do kostki i ubierając krótkie spodenki, nie chcemy, aby było nam widać skarpetki. Wtedy zrobimy wszystko, aby jak najwięcej przestrzeni w naszej szufladzie z bielizną zajmowały skarpety stopki, które okazują się być niskie i nierzadko nie dosięgają do kostki.

Continue reading Skarpety stopki okazują się być wygodne do niskich butów

Posted on

Niepowtarzalne modele butów dla kobiet

kozaki
Klientki nie powinny narzekać na nieduży asortyment w sklepach obuwniczych, też w sklepach online. Najróżniejsze modele butów możemy wyszukać w okazyjnych cenach, a ich różnorodność niekoniecznie musi ułatwiać wybór. W trudniejszych okresach pogodowych zdecydowanym hitem będą buty kozaki, gdyż nikt z nas nie miałby bez nich komfortowej zimy.

Continue reading Niepowtarzalne modele butów dla kobiet