Cenne komentarze dotyczące lekarzy

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W momencie, jeżeli chcemy pójść do lekarza, a zwłaszcza tego, który przyjmuje prywatnie powinno się przeczytać o nim opinie. Wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach służba zdrowie nie najlepiej działa.

Zdanie o danym lekarzu możemy uzyskać w Internecie. Kiedy na przykład żyjąc we Wrocławiu mamy zamiar wybrać się do fachowego psychologa wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową „Wrocław dobry psycholog” i wyskoczy nam mnóstwo wyników, gdzie dany psycholog się znajduje. Potem trzeba przeglądnąć o nim opinie, które bez wątpienia będą opublikowane, bowiem pacjenci z chęcią dzielą się swoją opinią głównie gdy fatalnie i obcesowo zostali potraktowani. Także informacje odnośnie lekarzy można odnaleźć na tak zwanym rankingu lekarzy. Jest to wykaz specjalistów z wielu dziedzin medycyny, na przykład stomatolog z łodzi czy „dermatolog z Krakowa”, którzy trafiają na ten spis tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub świetnym i fachowym podejściem do pacjenta. Sam fakt, że pacjent ma ochotę zarekomendować konkretnego lekarza jest godne uwagi.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach

Źródło: Rankinglekarzy.pl

Sami lekarze, którym zależy na korzystnej opinii czytają z uwaga, co pacjenci na ich temat piszą. Gdy jest to coś krytycznego starają się to zmienić, a jeśli coś pozytywnego to starają się to jeszcze poprawić lub zachować na takim samym poziomie. Jeżeli na przykład w opiniach o psychiatrach z Poznania, dany psychiatra ma negatywne opinie, ale ze zmianą daty umieszczenia opinii zmienia się ona na korzystną to oznacza, że lekarz wziął sobie do serca krytykę pacjentów i próbuje się poprawić. Z tego można wywnioskować, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Kiedy natomiast będzie zbliżona sytuacja już nie z psychiatrą tylko powiedzmy stomatologa z Łodzi i lekarz ten nie uczynił nic, aby poprawić swoją opinię nie warto się do niego iść.

Powinno się czytać komentarze o specjalistach zanim się do nich udamy, by nasza wizyta nie zakończyła się zdegustowaniem oraz nieprzyjemnością. Trzeba mieć na uwadze to, że lekarz jest od tego, aby nas leczyć i pomóc nam w chorobie a nie na dodatek jeszcze uprzykrzyć nam życie i zmieszać nas z błotem. lekarz – link tu…