Bez kategorii

Ciekawe i kolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem odmienić charakter całego ubioru. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają wzrok, ale mogą też dużo mówić o osobie, która je nosi.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary słoneczne kojarzą się przede wszystkim z latem, lecz można je naturalnie zakładać niezależnie od pory roku. Choć na pewno nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być sztampowe. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest uzależnione od tego, jaki styl ubierania lubimy. Osoby, jakie pragną odróżnić się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w rażących kolorach bądź wybrać interesujący deseń, jak na przykład paski, kropki czy serca.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie. Jak najbardziej okulary przeciwsłoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, zaś zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednakże wziąć pod uwagę także bardziej odważne barwy albo zabawny wzór. Tym sposobem nudny dodatek stanie się interesującym elementem ubioru.

Coś dla panów

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego gustownego pana jest na pewno garnitur. Rzecz jasna ciężko z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, ale można odrobinę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a zatem małą dziurkę w klapie marynarki. Dawniej przyozdabiano ją kwiatem, obecnie jego miejsce zajmują pinsy, zatem eleganckie znaczki, jakie również w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- strona. Oprócz tego możemy też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, które wcale nie muszą być nudne i mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Warto przy tym wspomnieć, że pinsy na zamówienie także można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur.

Jeżeli zainteresował Cię przedstawiany tekst, to odwiedź odnośnik (http://jagna.pl/stanteks-bandana-z-coolmaxu-sr0053-p-15355.html) a tam czekają na Ciebie informacje godne zainteresowania. Sprawdź je – będziesz niezwykle zadowolony.

Jak się okazuje, nawet elegancki strój można odrobinę ożywić oraz przełamać jego charakter, a możliwości jest wiele. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- przypinki-odznaki.waw.pl/.