Interesujące sposoby na polepszenie kondycji własnego zdrowia i urody. Które metody mają coraz większą rzeszę fanów?

Ludzie mogą zrobić wiele i zapłacą dużo za to, ażeby prezentować się pięknie i być zdrowym. Coraz częściej słyszymy o metodach, które niektórym nie mieszczą się w głowie oraz wydają się dość dziwne, natomiast zyskują wciąż większe grono fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób słyszało o dawnej metodzie leczenia, jaka wykorzystywała pijawki wysysające rzekomo zainfekowaną krem człowieka. Stosowano takie zabiegi bardzo często oraz na różne dolegliwości. Dzisiaj już częściej można spotkać ludzi, jacy stosują tego typu praktyki. Sporo osób decyduje się na tego typu zabiegi z użyciem pijawek. Są one polecane na różne schorzenia, między innymi pomagają przy stanach chorobowym wiążących się właśnie z układem krwionośnym. Innym przykładem na zbawienny wpływ zwierząt jest stosowanie różnego rodzaju, jakie wytwarzane są przez zwierzęta. Takim przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, który jest dobry na różnego rodzaju blizny, przebarwienia albo trądzik. (link). Daje bardzo dobre rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka zawiera bowiem dużo odżywczych składników, takich jak kwas glikolowy, alantoinę, kolagen czy zbiór witamin A, E, C. Świetnie regeneruje skórę oraz odżywia ją głęboko.

Czy pragniesz przeczytać więcej na tej stronie (http://www.ursynow.centrumdemed.pl/demed-ursynow/stomatolog/) na opisywane na tej witrynie zagadnienie? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – nie rozczarujesz się. To podobna tematyka!

Zyskuje wciąż większą rzeszę zadowolonych użytkowników.

Już od jakiegoś czasu modne stały się zabiegi w salonach kosmetycznych, gdzie używa się niewielkich rybek w akwariach, jakie czyszczą stopy albo ręce z martwego naskórka. Bardzo szybko i dokładnie mogą się rozprawić z brzydko wyglądającymi skórkami przy paznokciach. Identycznie jak ze zrogowaciałym naskórkiem. super krem ze śluzu ślimaka Robią to znacznie lepiej aniżeli kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy okazji żywej tkanki. Z tego też względu rezultaty są wspaniałe. Oprócz tego sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem nóg do zbiornika z wodą pełnego rybek skupiających nasze stopy. Brzmi dosyć drastycznie, jednak w rzeczywistości rybki są tak małych rozmiarów, że nie wyrządzą nam jakiejś krzywdy, co najwyżej są w stanie troszkę połaskotać w stopy.

Przykładów jest jeszcze z pewnością sporo i z roku na rok ich przybywa. Metody takie są oczywiście dobre, jeżeli tylko zwierzęta te nie cierpią. Nie możemy wszak polepszać kondycji własnego zdrowia albo urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Z tego powodu trzeba zwracać szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są tego typu zwierzęta i czytać dużo o konkretnej metodzie, zanim się na nią odważymy.