Bez kategorii

Co kupić na Komunię Świętą chłopcu, a co dziewczęciu?

Maj to zgodnie z tradycją w naszym kraju okres Komunii Świętych. Przystąpienie Latorośli do jednego z najważniejszych sakramentów, to niezwykle istotna uroczystość dla rodziny, lecz też niemałe wyzwania – czym je obdarować w takim szczególnym dniu?

Tegoroczne przeboje podarunkowe z okazji Pierwszej Komunii będą to przede wszystkim elektroniczne gadżety. Telefony komórkowe, notebooki, gry – głównie sprzedawane w zestawach – cieszą się dziś najogromniejszą wziętością wśród klientów.

ubrania - odwzorowanie

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w bieżącym roku obserwuje się także większą sprzedaż w segmentach niezwiązanych z najnowszymi technologiami. Fani zdrowego stylu życia z satysfakcją przyjmą wiadomość, że znakomite sprzedażowe wyniki notuje się w kategorii rowerków. Sprzedażowym hitem w okresie okołokomunijnym może się okazać też kategoria deskorolek z elektrycznym napędem.

Naturalnie zakup tak kosztownych podarków komunijnych budzić może pewnego rodzaju wątpliwości – czy nabycie modnego w tym momencie gadżetu to faktycznie doskonały pomysł, jako że po pewnym czasie prezent może się zwyczajnie znudzić? Czy nie bardziej odpowiednim wyjściem byłoby ofiarowanie tej sumy z myślą o opłaceniu wyśnionego przez dziecko wakacyjnego wyjazdu albo zakupu rynsztunku sportowego? Może zamiast tego dać potomkowi tradycyjny zegarek czy też srebrny medalik szkaplerz? Z pewnością niezależnie od tego, na jaką formę podarku postawimy, pamiętajmy ażeby kierować się za każdym razem po prostu zdrowym rozsądkiem. Przed finalnym podjęciem decyzji w sprawie komunijnego prezentu, przeanalizujmy więc nasze finansowe możliwości oraz unikajmy niekoniecznego zadłużenia.