Co przywdziać na specjalne okazje??

Ogromny wpływ na to, co się nosi w Polsce, mają tendencje panujące w krajach zachodnich. Szczególnie mowa tu o USA. Stamtąd przykładowo pochodzi moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i dużo tego rodzaju rzeczy. Na dzień dzisiejszy niezwykle często można zobaczyć na polskich ulicach młodych mężczyzn z postawioną grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na trendy ogromny wpływ mają również filmy oraz to, co noszą znani ludzie.

kobieta w sukience

Autor: Chareze Stamatelaky
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie niezwykle chętnie odwiedzane są sieciowe sklepy odzieżowe, tak polskie, jak i zagraniczne.

Ta świeża publikacja na pewno Cię zainteresuje, ponieważ jest w niej zaprezentowane naprawdę sporo podobnych informacji na opisywany w tym miejscu temat.

Jeżeli chodzi o odzież dla kobiet, od jakiegoś czasu przeważają spodnie tak zwane rurki jak również legginsy. Te ostatnie często pojawiają się w różnorodnych wersjach wzorzystych. Napiszmy jeszcze o tak eleganckich dodatkach, jak portfele na łańcuszku (przykłady możesz sprawdzić tu: tu kontynuacja). Przedmiot, który każda pani ma w torebce, a dzięki łańcuszkowi stanie się przy okazji bardzo luksusowa.

Na wielkie gale powinnyśmy wybierać sukienki (Suknie i sukienki Pier One od Ceneo). Wszystko jednak zależy od rodzaju uroczystości, na którą się idziemy. Jeżeli jest to Sylwester, to cekiny będą zdecydowanie na miejscu. Jeśli jednak szykujemy się na gwiazdkowe przyjęcie w naszym miejscu pracy, to korzystniej odpuścić sobie taką ekstrawagancję i założyć coś bardziej stonowanego.

Nie zapominajmy o palecie kolorów w modzie. Niektóre odcienie są ze względu na konotacje źle postrzegane. Idąc na wesele dobrze jest dać sobie spokój z czarną sukienką i zdecydować się na radośniejsze kolory. Przez długie lata granatowe sukienki kojarzono jedynie ze szkołą. Dzisiaj jednak mundurki wyszły już z mody lub są dostosowywane do młodzieżowych preferencji. Należy jednak przyznać, że granat jest niezwykle stylowy i świetnie się sprawdza w sytuacjach zawodowych. Jeżeli dodatkowo zastosujemy interesujące dodatki w kontrastowych barwach, możemy uzyskać bardzo ciekawą stylizację.