Co trzeba brać pod uwagę kupując najlepsze okulary na słońce? Jaki kształt oprawek okaże się dla nas najlepszy?

Dobór odpowiednich okularów jest tak samo istotny jak dobór stroju. Z tego względu dobrze jest zwrócić uwagę na kilka kwestii, jeżeli chcemy kupić najlepszą dla nas parę.
Należy wiedzieć, że nawet najlepsze okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą prezentowały się nieładnie, jeśli będą nieodpowiednio dopasowane.

Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw

Autor: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Źródło: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.

Dlatego cena w takim wypadku nie jest żadną gwarancją doskonałego wyglądu. Okulary powinno się dobierać do kształtu swojej twarzy. Nie wygląda to w ten sposób, iż każde pasują dla każdego. Wręcz przeciwnie, innego typu okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (-> więcej) okażą się dobre dla osoby o owalnej twarzy, a innego typu natomiast dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Dlatego zastanówmy się najpierw, jakiego rodzaju typ twarzy posiadamy. Kiedy zwiążemy włosy, będziemy widzieć dokładnie czy nasza twarz przypomina bardziej owal, trójkąt, kwadrat, albo też koło. Można podpatrzeć w internecie, jakie modele będą dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując przyjmuje się, że oprawki muszą kontrastować z konturem twarzy. Idąc tym tropem wymarzone okulary Georgio Armani (znacznie więcej zobaczysz na www bez problemu uzyskasz podpowiedź) na pewno dobrze uda się dobrać.
plaza

Autor: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com
Istotna jest również wielkość oprawek. Uważajmy, by nie kupić za małych albo za dużych oprawek. Istotne będzie wybranie odpowiednich proporcji. W innym razie można uzyskać dość śmieszny efekt. Kolor także ma znaczenie. Dobrze jest dopasować okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to barwy cery czy włosów. Gdy tak zrobimy będą się pięknie komponowały z buzią.

Tak naprawdę ciężko zdecydować się na jedną barwę, jeżeli chodzi o okulary Georgio Armani (polecany artykuł).

Aby uzyskać dodatkowe informacje w tym temacie wejdź do kolejnej strony. Tam z pewnością zainteresuje Cię kompleksowa informacja (http://kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/numerki-stolow/).

Warto kupić przynajmniej jedną parę w pasującym do wielu rzeczy kolorze. Natomiast coś szalonego też się przyda.