Co w letniej szafie piszczy?

Choć zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem czai się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu rzeczy. Zbliżający się okres to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2014, a co za tym idzie udać się na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Różnorodność jest tak ogromna, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na wybiegach?

Moda w roku 2014

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

Trendy na lato to lekkie materiały, a także feria kolorów. Czas schować szare i grube marynarki i zrobić wolną powierzchnię na roślinne wzory. Jeśli jesteś miłośniczką dzieci-kwiatów, to jest element, o którym nie powinnaś zapomnieć. Tego typu materiały znajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do cenionych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za modną, w szafie nie może zabraknąć jasnych spodni, które od kilku lat cieszą się stałym wzięciem zwłaszcza, jako element twarzowych garniturów.

Jeśli omawiany w tym miejscu artykuł okazał się dla Ciebie interesujący, kliknij tutaj, gdyż na pewno warto zobaczyć tam również inny podobny materiał!

Innymi spodniami, które są modową ikoną są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik obecnego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi wisieć w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – swoiste dopełnienie dżinsów. W szczególności te na platformie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je nosić do pracy jak i na mniej służbowe spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Fundamentalną częścią letniej mody i tak pozostają sukienki letnie. Nie ważne czy z krótkim rękawami, długie, czy też z odkrytymi plecami, podkreślające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie wakacyjnych miesięcy. I tutaj również panują rośliny zeszłego lata.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki w każdym miejscu i o każdym czasie. W tym roku hitem będą, oprócz roślinnych printów, pastelowe kolory. Równie wielkim powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: pasy obi. Z modnych tego lata gadżetów każda kobieta powinna mieć ciężkie kolczyki. Do tego wiecznie trendy torba w rozmiarze XXL, która odmieni look niejednej z nas.

Moda (Sprawdź) z roku 2013 nie skończyła się zupełnie. Nadchodzący sezon to, zatem nowości jak i znane wcześniej trendy, dlatego ciekawym wyzwaniem będzie zestawianie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane i lubiane.