Co w modzie piszczy?

Wiosna nadchodzi pełną parą. Poranki są zimnawe, ale w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet mężczyźni powinni poczynić właśnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za moment na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z grubymi płaszczami, sweterkami kupionymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. To świetnie!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie będzie można pochwalić się szczupłą sylwetką pracowicie przecież zbudowaną na siłowni czy basenie. Z pewnością z modą w pierwszym momencie kojarzone są kobiety ale nie jest to w obecnych czasach zasadą. Panowie również uwielbiają ciuszki.

Chyba najbardziej popularne są ostatnimi czasy koszulki (zobacz koszulki polo z nadrukiem) longsleeve, więc powiedziawszy w taki sposób aby zwykły człowiek zrozumiał i nie musiał spoglądać do słownika: jest to koszulka dla panów, przylegająca do skóry w taki sposób, by uwypuklić mocne strony wysportowanego pana, z rękawami półdługimi. Zatem koszulki longsleeve, to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem a koszulą z krótkim rękawem. Rzecz jasna nie ma przeszkód by również była koszulką z aplikacjami. Modne tej wiosny kolory to błękitny, turkusowy oraz oczywiście klasycznie biały. Dżentelmeni trochę „okrągli” winni zastanowić się nad kupnem koszulki z długim rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeśli uzupełniamy braki w garderobie dziecięcej albo nastolatka będziemy mogli wybierać spośród wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dość prężną gałęzią tego działu mody są modne koszulki z aplikacją. Naturalnie wzory dostosowane są do poziomu wiekowego pociechy.

Jeżeli już ubraliśmy tatę i młodzież, nadeszła pora zainteresować się garderobą mamusi. Sukienki pozostawmy w tej chwili w spokoju. Jednakowo jak w przypadku pozostałej reszty familii, zajmiemy się samymi koszulkami. Asortyment jest niesłychany! Ostatnim krzykiem mody są tak zwane najmodniejsze nietoperze milutkich zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Bluzka wyglądem przypomina nietoperza w locie – stąd ta nietypowa nazwa.