Co warto na siebie ubrać jesienią?

Już za parę dni na nasze ziemie przyjdzie męcząca pora deszczów i szarugi, pora więc wybrać ubrania odpowiednie na takie ciężkie warunki atmosferyczne – np. trencz.

W tym sezonie na topie będzie elegancki trencz, czyli skrócony damski płaszcz. Taki ubiór świetnie komponuje się zarówno z naturalnymi rajstopami, jak i tradycyjnymi spodniami. Znaczącym atutem trenczu jest to, że skutecznie zabezpiecza on właścicielkę przed szarugą, a równocześnie jest lekki i powabny. Wykazuje on wszystkie zalety zwyczajnego płaszcza, ale nie ma jego minusów. Jeśli chodzi o kolor takiej kreacji, w tym roku trendy będą maślany oraz beżowy. Oznacza to niestety, że trencz może się łatwo zabrudzić, jednak opłaca się nadać trochę życia jasnym kolorem tej smutnej jesieni.

koszule flanelowe

Do wybranych ubrań trzeba jeszcze rzecz jasna dokupić stylowe buty. Idealnym nabytkiem staną się tradycyjne botki damskie. Najlepiej wybrać kolory jasne, tak aby nie kłóciły się z jasnymi płaszczem i spodniami – możesz kupić na przykład botki damskie kremowe. O ile szeroki wachlarz oferowanych w naszym kraju marek powoduje, że czujesz się zdezorientowana, chcemy ci zarekomendować firmę Bershka. Fabrykant ten jest rządzony przez tą samą grupę kapitałową, co słynna marka Zara. Bershka funkcjonuje już od piętnastu lat i może się poszczycić sporą popularnością. W 2005 firma zjawiła się w Polsce. Teraz punkty firmy Bershka można zobaczyć w większości miast.Autor

Jeżeli zamierzasz znaleźć szczegółowe wiadomości na temat nowych modnych kreacji, pobuszuj w cyberprzestrzeni. (polecana strona) W sieci istnieje wiele stron tematycznych, na których znajdziesz najświeższe nowinki ze świata mody oraz interesujące porady ubraniowe. W przypadku, jeżeli nie dostaniesz odpowiedzi na swoje problemy, możesz zarejestrować się na jakieś cyfrowe forum tematyczne i zapytać o rady aktywnych tam internautów – bardzo prawdopodobne, że ktoś cię wspomoże. Mądrze jest również nabyć któryś ze sprzedawanych w salonach prasowych periodyków modowych.