Co zrobić, żeby uniknąć jesiennej chandry, polepszyc sobie nastrój i zwiększyć pokłady ożywczej energii?

Krótkie dni, spadające z drzew liście, chłód, szarość, niedobór słońca, deszczowa aura za oknem – jesień zagościła u nas na dobre.

Znaczna część osób z chęcią zamknęłoby się w domowym zaciszu i wskoczyła pod kołdrę, zapominając o bożym świecie.
iwostin sensitia zero krem

Jak poradzić sobie z ospałością i odzyskać życiową energię? Poniżej prezentujemy parę sprawdzonych sposobów. Jedna z podstawowych kwestii to niezaprzeczalnie stosowna dieta, czyli mówiąc bardziej dosłownie paleta różnorodnych barw na talerzu. Żółte banany to cenne źródło tryptofanu, który podnosi poziom „hormonu szczęścia” we krwi. Czerwone pomidory zawierają likopen zapobiegający depresji, natomiast fioletowe suszone śliwki – obfitują w beta-karoten polepszający humor. Rzeczone warzywa oraz owoce bezwzględnie muszą znaleźć się w menu ludzi dotkniętych chorobami serca. Ponadto, osoby te powinny również zaopatrzyć się w ciśnieniomierze Cena tego rodzaju artykułów jest niezbyt duża, a korzyści z ich wykorzystania są ogromne. Równie ważny co sposób odżywiania, jest nasz „look”. Co robić, by czuć się dobrze i tak samo wyglądać? Opłaca się zakupić iwostin sensitia zero krem.

Za jego sprawą, łatwo pozbędziemy się niechcianych „pamiątek” po lecie uwidaczniajacych się na skórze, takich jak choćby zaczerwienienia, suchość lub przebarwienia. A jeżeli, masz zamiar zadbać o fryzurę, znakomitym rozwiązaniem będą zapewne ziołowe farby do włosów, wytwarzane w oparciu o hennę.