Ćwieki są ciągle na czasie

We wcześniejszym sezonie panowały rzeczy przyozdobione różnymi ćwiekami, nitami oraz także kolcami. W sklepach pojawiły się już też kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż trend na ćwieki będzie trwała jeszcze przez pewien czas. Kiedyś takiego rodzaju dodatki przynależne były wyłącznie dla osób o metalowych i rockowych gustach. Aktualnie ćwieki można dostrzec nawet na eleganckich torebkach czy gustownych sukniach.

Porządki w szafie

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród dostawców ubrań przyozdobionych omawianymi drobiazgami z pewnością prym wiodą sklepy sieci H&M. Kolekcja będąca w tym czasie już na wyprzedaży, jak i odzież z nowej dostawy posiadają ozdobienia w postaci nitów czy ćwieków. Szczerze mówiąc wyzwaniem byłoby w tej chwili znaleźć sklep, w którego asortymencie nie byłoby choć jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Dekoracje te najczęściej umieszcza się w miejscach, w których nie będą one zagrażały żadnym zadrapaniem na ciele lub uszkodzeniem innych naszych ciuchów.

Czy ten wpis był atrakcyjny, ale masz ochotę na kolejne? Pragniesz odkryć link? Więc namawiamy – należy jedynie kliknąć myszką.

Ćwieki świetnie zatem sprawują się na kołnierzach, mankietach czy po zewnętrznej części spodni. Ostrzejsze kolce raczej obsadzane są na wysokości ramion, tak aby nie sprawiały dyskomfortu noszącym je osobom. Natomiast torby H&M takie ozdoby umieszczone mają często z przodu, tak aby przymocowane do nich ćwieki czy nity nie zaciągały innej części naszych ciuchów.

Poza wspomnianą wcześniej opcją zaciągnięcia przez ćwieki innych naszych ubrań, problematyczne może również okazać się pranie ciuchów z ćwiekami. Ponad to wszyscy ci, którzy piorą ubrania jedynie w pralce, a ręczne pranie jest im obce powinni wcześniej przemyśleć zakup takiej odzieży. Nader często na poleceniach znajdujących się na metce jest informacja o konieczności ręcznego prania danej rzeczy, co może być czasochłonne i uciążliwe. Należy więc zawsze po prostu dokładnie zapoznać się z instrukcją zamieszczoną na metce, żeby uniknąć wszelkiego typu niemiłych niespodzianek.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź naszą informację przedstawiającą podobny temat. Najprawdopodobniej ona również Cię zainteresuje.

Dla bezpieczeństwa należy również prać ciuchy na lewej stronie.

Źródło: domodi