Czemu planszówki wracają do popularności, krótki opis najbardziej popularnych tytułów z obecnego czasu.

Ostatnie kilka lat to prawdziwy renesans gier planszowych. Chociaż w pewnym momencie mogłoby się wydawać, że tak powszechna elektronika zabije skutecznie tę rozrywkę, to jednak stało się zupełnie inaczej. Nagle okazało się, że ludzie jednak chcą się spotykać ze sobą i spędzać czas inaczej, niż spoglądając w kolejny ekran. Trendy te widać także na sklepowych półkach, gdzie bez przerwy pojawiają się coraz to nowe produkcje, i dla dzieci i dla dorosłych. Wiele z nich jest dość skomplikowana, wymagająca zapoznania się z instrukcją i sporej ilości czasu, inne z kolei doskonale nadają się na szybką rozgrywkę w wolnej chwili. Właśnie do takich można na przykład zaliczyć gierki małżeńskie gra planszowa – intrygujące gierki małżeńskie gra planszowa.

Odpowiada Ci taki artykuł? To super, sprawdź stronę (https://laversa.pl/garnitury-dla-kobiet) pod tym adresem. Przeczytasz tam większą ilość informacji na zbliżony temat.

Pod względem graficznym zaprojektowana ona została przez słynnego grafika Andrzeja Mleczko, więc już dla samego tego można ją kupić. Oprócz tego oczywiście niezwykle przyjemnie można w nią grać, a przeznaczona jest ona dla małżeństw i par, które mogą się zmierzyć z rozmaitymi zadaniami i sprawdzić z innymi parami. Jak się okazuje gierki małżeńskie są również bardzo popularnym upominkiem, jeżeli się będzie miało okazję, to warto może nad czymś takim pomyśleć.

fotogram - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania - fotografia

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com

W podobnym klimacie utrzymana jest ego gra. Ona z kolei sprawdza wiedzę graczy o najbliższej grupie przyjaciół. Polega ona na tym, że trzeba wylosować jedno spośród czterystu pytań, jakie należy przeczytać i dyskretnie zaznaczyć odpowiedź.

Opublikowane w tym miejscu artykuły są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź tu (https://modnaczapka.pl/czapki-wiosenno-jesienne-dla-niemowlat), na której przeczytasz pokrewne zagadnienia.

Pozostali z graczy zadając szereg pytań próbują znaleźć odpowiedź, a ten, kto będzie najbliżej odpowiedzi dostanie najwięcej żetonów. Grę wygra ten, kto będzie najlepiej znał przyjaciół i odgadnie ich wybory. Z kolei na długie jesienne wieczory idealnie nadaje się carcassonne – Trefl. Gra polega na tym, że z żetonów z klasztorami, zamkami, łąkami i drogami układa się mapę. Dzięki rozwijaniu obszarów i przejmowania nad nimi kontroli gracze zyskują tym sposobem punkty.

Gra wymaga odpowiedniej strategii i planowania, a oprócz tego dużej ilości wolnego czasu, bo ciekawe rozgrywki trwać nawet mogą przez długie godziny.