Czy istnieją jakieś przydatne porady odnośnie ubioru dla puszystych mężczyzn? Czy taki temat to tylko domena kobiet?

Temat mody jest częściej poruszany przez panie. Z reguły też właśnie o z myślą o paniach stworzone są różnego rodzaju blogi z poradami w internecie albo też zakłada sklepy dla puszystych. Wielu mężczyzn nie myśli o tym temacie za bardzo. Chyba tak już jest, iż po prostu u mężczyzn jest to coś normalnego.

Nie zwraca się na kilogramy uwagi tak jak ma to miejsce w przypadku pań. Co natomiast gdy któryś z panów faktycznie ma kompleksy przez swój wygląd i chciałby jakoś te kilogramy zakryć? Co ma w takiej sytuacji uczynić? Czy są jakieś dobre porady?

sklep z ubraniami

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Tak jak w przypadku pań, tak również jeśli chodzi o odzież dla puszystych panów istnieją zasady, jakich trzeba przestrzegać jak chce się w jakiś sposób ukryć niepotrzebne kilogramy. Więcej informacji: aktualna oferta odzieży dla puszystych. Jedną z tego typu porad jest ta, że duzi panowie nie powinni zakładać masywnych ciuchów. Chodzi głównie o ciężkie, grube swetry czy puchowe kurtki, jakie niepotrzebnie powiększają sylwetkę.

Spodobały Ci się notki zawarte w naszym tekście? W takim razie czytaj raport (http://www.suknie-slubne.warszawa.pl/kolekcje-slubne/), który jest na nowej witrynie. W nim wyszukasz dużo detali.

Jak natomiast chodzi o buty, tutaj jest już odwrotnie. Powinno się szukać masywnych butów, które odwrócą proporcję ciała na korzyść puszystych panów.

sklep z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna rzecz to odpowiednia długość oraz rozmiar ciuchów. Nie da się ukryć, że dobranie rozmiaru ma tutaj odpowiednie znaczenie. Za obszerne ciuchy spowodują, że dodamy sobie bez potrzeby kilogramów. Z kolei zbyt obcisłe uwypuklą wszelkie nielubiane przez nas niedoskonałości. Nie da się przecież ukryć za dużego brzuszka pod przylegającą do ciała koszulką. Niestety to jeszcze nie koniec, ponieważ za długie lub za krótkie ubrania to następny problem.

Dlatego też panowie, jacy borykają się z nadwyżką kilogramów powinni bacznie zwracać uwagę na to jak konkretne rzeczy na nich leżą. Oczywiście jest to związane z długimi wizytami w przymierzalniach sklepów.

Jeżeli potrzebne Ci kolejne źródło natchnienia, zerknij koniecznie (https://crossjeans.pl/ona/buty) pod ten odsyłacz. Zobaczysz tam teksty utrzymane przy pomocy analogicznej retoryki.

Nie zawsze też zamawianie ciuchów w sieci okaże się dobrym pomysłem. Jednak w większych miastach jak choćby Poznań znajdziemy dużo doskonale zaopatrzonych sklepów z ciuchami.
To rzeczywiście prawda, iż ciemniejsze kolory wyszczuplają. Warto poznać też parę trików z ich użyciem, jak ten by do ciemnego rozpinanego swetra zakładać jasną koszulkę. Optycznie wyszczupli to nasze sylwetkę. Taki kontrast na jednym poziomie jest dozwolony, natomiast należy uważać na zbyt dużą różnicę pomiędzy dołem oraz górą, bo tworzą się wtedy nienaturalne proporcje. To na pewno nie wszystkie z porad, natomiast będzie to bardzo dobry początek. Po czasie sami będziemy widzieć jak dużą różnicę powodują dobrze dopasowane ubrania.