Bez kategorii

Czy każda szafka z butami zawiera na pewno wszystkie typy obuwia, które będą przydatne latem? Co warto posiadać?

Sezon letni nie może obyć się bez ważnych rodzajów obuwia w naszej szafie. Które buty okażą się niezbędne?
Sporo osób nie wyobraża sobie lata bez niesamowicie lubianych japonek. Wygodnie się w nich chodzi, są tanie, są dostępne w różnych wzorach oraz kolorach. Możemy się w nich wybrać zarówno na plażę, jak również spacer. Japonki świetnie nadają się na upalne dni, ponieważ wydaje się jakby nie miało się praktycznie nic na stopach. Szczególnie wersje tego typu butów z bardzo wąskimi paseczkami z gumy są bardzo lekkie i przewiewne.

Natomiast japonki to nie wszystko. Ostatnimi czasy bowiem często możemy spotkać na ulicach espadryle. To takie typ obuwia, jaki jest też niesamowicie wygodny. Są to z reguły płócienne, zabudowane buty, jakie wsuwa się na stopę. (czerwone szpilki) Nie sznuruje się ich, a pomimo tego doskonale trzymają się na stopie. Na pewno tego typu espadryle są lepsze do jeżdżenia na rowerze, albo też innego rodzaju letnich sposobów na wolny czas, podczas których istotne jest, aby buty idealnie trzymały się stopy – japonka.
espadryle

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Pamiętajmy o bardzo popularnych butach, którymi są sandały. Nie powinno ich zabraknąć w szafie z butami. Występują w dużej ilości różnych wersji. Dostępne są te bardziej eleganckie, ze skóry, jak również bardziej kolorowe z tworzywa sztucznego. Tak naprawdę ciężko ograniczyć się do pojedynczej pary, bo przydatne będą z pewnością takie bez obcasa, natomiast na taneczny, ciepły wieczór nie można obejść się bez sandałów na obcasie. Świetne będą do letnich, dyskotekowych kreacji – musisz to obejrzeć.

Trampki z kolei to buty tak uniwersalne, iż na pewno przydadzą się latem. Wygodnie się w nich chodzi, więc na pewno są świetne na różnego rodzaju letnie aktywności. Dłuższe spacery, gra w piłkę, granie w badmintona, to z pewnością dla tego typu butów żaden problem. Mało tego, sporo kobiet lubi zakładać trampki z lekkimi sukienkami. To daje bardzo oryginalne połączenie i co istotne, świetnie do siebie pasuje. Z tego względu, jeżeli nie mamy powyższych butów we własnej szafie to należy jak najszybciej nadrobić takie zaległości. Z tego typu zestawem butów, nic już nas nie zaskoczy. Będziemy przygotowani na sporo sytuacji oraz aktywności, które czekają na nas latem.