Czy warto używać nowoczesną medycynę estetyczną w poprawianiu urody? Jakie są na to sposoby?

Nie ma tak naprawdę jednego uniwersalnego sposobu na poprawienie urody. Świetnym sposobem będzie wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w jakim mamy wybór wielu możliwości zabiegu. Nie tylko z tego powodu, iż jest tam większy wachlarz możliwości, przez co lepiej można zindywidualizować ofertę, ale także dlatego, iż dobra dla jednego pacjenta metoda, nie daje zadowalających rezultatów dla innego.

Do wyboru mamy wiele laserów, które dostępne są w specjalnych punktach handlowych, przykładowo lasery medyczne hurtownia. Na wstępie trzeba wspomnieć o laserze frakcyjnym ablacyjnym. To bowiem najbardziej powszechna metoda. Warto używać tego lasera, ponieważ jest on bardzo skuteczny. Laser frakcyjny ablacyjny dokładnie napina oraz odmładza skórę – czytaj . Działa dwojako na powierzchnię skóry, dzięki czemu skóra staje się gładka oraz miła w dotyku, jak również stymulująco na kolagen. Przez co można uzyskać efekt liftingu i pogrubienia.

kosmetyczka

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com

Laser frakcyjny ablacyjny bardzo dobrze się sprawdza przy odmładzaniu starzejącej się skóry, jaka opada oraz jest wiotka. Możemy więc korzystać z takiej metody jako profilaktykę, jak również w podeszłym wieku. Dobrą alternatywą lub uzupełnieniem lasera frakcyjnego ablacyjnego jest frakcyjna RF mikroigłowa, czyli zabieg, jaki polega na równoczesnym nakłuwaniu igłami i nagrzewaniu skóry.

Nie zwlekaj – jeżeli masz ochotę otrzymać ekstra wiadomości na ów temat, pamiętaj o tym, że bezpłatne wejście na ten link doprawdy nic nie będzie Cię kosztowało.

Gdyż igły działają głębiej aniżeli laser, co daje silniejsze działania ściągające. Najczęściej jest to więc alternatywa dla liftingu metodą chirurgiczną, ponieważ zastymulowane są głębsze poziomy tkanek – . Bardziej jest również skrócony czas rekonwalescencji, starcza bowiem jeden dzień i następnie można wrócić do pracy. Warto jednocześnie wspomnieć, że przy starzeniu dochodzi nie jedynie do ścieńczenia oraz zwiotczenia skóry, ale również do tworzenia się ubytków tkanek leżącej głębiej.

W tego typu sytuacji należy dobrze usztywnić skórę, zaś świetną na to metodą jest tak zwany smart-lifting. Zabieg polega na miejscowym wprowadzeniu mikronici chirurgicznej. Każdy sposób działa różnie na różne osoby, natomiast jeżeli sami chcemy skorzystać z różnych nie aż tak inwazyjnych metod, to zawsze pamiętajmy, by robić zakupy w specjalistycznych sklepach, jak urządzenia kosmetyczne Wrocław. W taki sposób będziemy mogli cieszyć się z ładnego wyglądu. Istotne by wszystko odbywało się bezpiecznie.