Dbajmy o siebie gdy jest zimno

Każda pora roku charakteryzuje się czymś innym, latem jest upalnie oraz chcemy mieć na sobie jak najmniej warstw ubrań, za to jesienią kiedy zrobi się zimniej zakładamy bluzy oraz lekką kurtkę, tak aby zimą zmienić ją na coś sporo grubszego i równocześnie cieplejszego.

Co roku w określonej porze znajdujemy się przed dylematem w co musimy się ubrać, jakiego typu okrycia wierzchnie będą dla nas najbardziej właściwe oraz co się z tym łączy, także najbardziej opłacalne.

Moda damska

Autor: Mycatkins
Źródło: http://www.flickr.com

Dobierzmy do swoich potrzeb

Kiedy jesteśmy z grupy tych osób, które marzną i kochamy być rzeczywiście dobrze ubrani, to na pewno wspaniale spiszą się kurtki puchowe, które dosięgają do połowy łydek, gdyż wówczas będziemy mieli pewność, iż żadne zimno nam nie zagrozi. Jeśli jeździmy komunikacją miejską, to odpowiednio zrobimy kiedy zainwestujemy w kurtkę średniej długości, ciut za lub ciut przed kolana, gdyż wówczas będziemy mieli gwarancję, że siadając w tramwaju będziemy siadać na kurtce, a więc będzie nam ciepło, a jednocześnie też w razie czego nie będziemy posiadali trudności z podbiegnięciem na tramwaj.

Jeśli zaciekawił Cię nasz artykuł, to do zobaczenia (http://www.cudmoda.pl/) mamy nowe treści na stronie, którą umieściliśmy pod poniższym linkiem.

A jeśli poruszamy się wozem i nie możemy mieć skrępowanych nóg, to należy zakupić kurtkę troszeczkę za tyłek, tak aby zakrywała nam nerki, lecz w żaden sposób nie krępowała naszych ruchów.

Płaszcze

Autor: Nife
Źródło: Nife

Płaszcze są eleganckie

A co kiedy uwielbiamy styl oraz chcemy jeżeli nawet nie na co dzień, to chociaż od czasu do czasu, wspaniale się przedstawiać? Wtenczas wspaniale spiszą się płaszcze, długie, krótkie, z kapturem lub bez, wciąż wspaniale będą podkreślały naszą figurę oraz jednocześnie również będą nam nadawały właściwego gustu. Co ważne to fakt, że taki płaszcz jest stosunkowo ocieplany, więc z pewnością nie będziemy musieli się martwić, iż będzie nam w nim chłodno, albo nieprzyjemnie. Jeśli aura na dworze nie jest jeszcze chłodna, by równie korzystnie i elegancko się prezentować, wystarczy fajny żakiet.

Im lepiej ubrani, tym nam cieplej

Wiemy, że każdy chce się prezentować niesamowicie, a jednocześnie także chce, aby było mu wygodnie i właśnie dlatego zanim podejmiemy ostateczną decyzję, czy pragniemy płaszcz albo kurtkę, to musimy rozpatrzyć wszystkie za i przeciw. Należy sprawdzić jak zazwyczaj spędzamy czas na dworze, w jaki sposób się poruszamy, no oraz oczywiście musimy się zastanowić nad kolorem, gdyż w czarnym będziemy mało widoczni na drodze jak tylko zrobi się ciemno, a znowu biały ma szansę powodować, iż co chwilę będziemy musieli prać, a więc będziemy musieli mieć jeszcze coś na zmianę.