Posted on

Przygotuj swoje ciało na nadchodzący sezon bikini. Zobacz koniecznie w jaki sposób to zrobić!

jędrna skóra
Sezon plażowy nadchodzi wielkimi krokami. Już za kilka tygodni zaczniemy wyjazdy nad jeziora, a na miejskich chodnikach wszechobecne będą krótkie spodenki i odkrywające ciało sukienki. Wiele z nas przygotowuje swoje ciało do tego sezonu już od dłuższego czasu.

Continue reading Przygotuj swoje ciało na nadchodzący sezon bikini. Zobacz koniecznie w jaki sposób to zrobić!

Posted on

Jak schudnąć podczas urlopowego wypoczynku?

wycieczka górska
Gdy zbliża się okres wakacyjny, kolorowe czasopisma nawołują nagłówkami artykułów do zintensyfikowania aktywności ruchowej i przestrzegania diety. Wszystko po to, by w czasie wypoczynku szczycić się szczupłą figurą i ładnie wyglądać na plaży. Dużo lepszym pomysłem jest jednak pogodzić wakacyjny odpoczynek z odchudzaniem, rezultaty będą długofalowe i o wiele lepsze.

Continue reading Jak schudnąć podczas urlopowego wypoczynku?

Posted on

W jaki sposób zredukować tłuszczową tkankę bez konieczności poddawania się operacji chirurgicznej?

Centymetr krawiecki
Mnóstwo osób chce skorzystać z pomocy fachowców, żeby się pozbyć zbędnej tłuszczowej tkanki. W takim celu szukają przeróżnych technik. Jednak największą popularnością szczycą się niechirurgiczne metody. Do takich właśnie się zalicza lipozę iniekcyjną. To bezoperacyjna, a poprzez to mało inwazyjna jak również bardzo bezpieczna metoda na pozbycie się zbędnej tłuszczowej tkanki.

Continue reading W jaki sposób zredukować tłuszczową tkankę bez konieczności poddawania się operacji chirurgicznej?

Posted on

Czy to kolejna rewolucyjna dieta czy może nic nowego? Co sądzić o diecie “8 godzin”. Sprawdź z czym się to je

kalorie
Dieta 8 godzin to jedna z ostatnich propozycji dla osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy bez restrykcyjnego ograniczania jedzenia. Jej twórcami są David Zinczenko i Peter Moore, którzy reklamują nową dietę jako zrzucanie kilogramów bez ograniczania jedzenia.

Continue reading Czy to kolejna rewolucyjna dieta czy może nic nowego? Co sądzić o diecie “8 godzin”. Sprawdź z czym się to je