Dla kogo outfit wojskowy?

Wojskowe akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić mocny charakter. Militaria są kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie i zaznaczy Twój indywidualizm.

odzież militarna

Źródło: http://www.sxc.hu/
Styl militarny niekoniecznie powinien dominować w Twojej kreacji. Nie musisz się cała przebierać w moro. Jedyne co musisz zrobić to dodać do kreacji nieduży akcent przyciągający wojskowe skojarzenia, a cała stylizacja zyska charakteru. Możliwości jest mnóstwo. Można nawet dobrać odzież wierzchnią podobną do wojskowej marynarki do lekkiej sukienki. Informacje na temat również tutaj – zobacz inspiracje modowe.

Warto jednak dodać, że, wiele osób wybiera znacznie mocniejsze akcenty militarne. Jakie części garderoby warto wybrać, aby wzbudzić skojarzenia ze strojem żołnierza? Możesz postawić na przykład na wojskową koszulę albo obszerne bojówki. Szczególnie charakterystycznym elementem żołnierskiej kreacji jest jednak materiał moro. Oryginalnie materiał ten oznaczał po prostu odzież roboczo-ochronną jednak dziś moro jest łączone głównie z typowym, wojskowym ubiorem.

Moro występuje w różnych odcieniach, dlatego da się prosto dopasować wzór tego rodzaju do stylizacji. Styl wojskowy nie musi wobec tego oznaczać jedynie zieleni. Nierzadko wybierane są także odmiany szarości czy też granatu. W militarnych ubiorach da się znaleźć też kolory khaki lub całkiem jasne odcienie.