Dlaczego nie dobrze jest sugerować się tylko wszystkim co na topie ale mieć własny sposób ubierania oraz wyczucie smaku

Obecne kierunki w modzie oddają teraźniejszy świat – są różnorodne, są szokujące, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasami długie. Moda to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy też wiedzieć jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różne sytuacje, różne stroje a przede wszystkim różnorodne ozdoby dopasujemy idąc do operetki, inne na widowisko gwiazdy rocka, jeszcze odmienne dodatki zabierzemy na wystawę kultury nowoczesnej. Jednym z podstawowych dodatków stroju noszonych przez panie jest torba.

Korzystając z oferty internetowego sklepu z torbami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Ważną zasadą jest adekwatne dopasowanie torby do okazji. Im późniejsza pora dnia, a okoliczność bardziej doniosła, tym torebka mniejszych rozmiarów. Duże, ciężkie z natury rzeczy torby (WWW), zwieszające się z ramienia kobiety w wieczorowej sukni, popsują ogólny wygląd. Na wieczorowe okazje nie pasują też torebki z materiału, za to świetne będą te z cekinami, lakierowane czy koralikowe. Reguła kolejna – im kobieta drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z małą ilością ozdób.

zobacz

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną panią duża, workowata torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobny efekt daje torba nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzli, ozdobnych suwaków. Kobieta wysokiego wzrostu, a w dodatku dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torebkę dużą, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzelków jak również ozdobnych zamków. Ta sama pani z maciupeńką torebką nie będzie wyglądać dobrze. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torby do stylu i koloru stroju. Mnóstwo pań zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Ponieważ takie są akurat trendy. Mimo wszystko elegancki kostium i nawet najładniejszy modny plecaczek – jakoś trochę się gryzą.