Dlaczego nie dobrze jest sugerować się tylko wszystkim co na topie ale mieć własny sposób ubierania oraz wyczucie smaku

Obecne kierunki w modzie oddają teraźniejszy świat – są różnorodne, są szokujące, bywają spokojne, czasem są krótkie a czasami długie. Moda to element kultury tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy też wiedzieć jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różne sytuacje, różne stroje a przede wszystkim różnorodne ozdoby dopasujemy idąc do operetki, inne na widowisko gwiazdy rocka, jeszcze odmienne dodatki zabierzemy na wystawę kultury nowoczesnej. Jednym z podstawowych dodatków stroju noszonych przez panie jest torba.

Korzystając z oferty internetowego sklepu z torbami, możemy spodziewać się szerokiej oferty i atrakcyjnych cen. Ważną zasadą jest adekwatne dopasowanie torby do okazji. Im późniejsza pora dnia, a okoliczność bardziej doniosła, tym torebka mniejszych rozmiarów. Duże, ciężkie z natury rzeczy torby (WWW), zwieszające się z ramienia kobiety w wieczorowej sukni, popsują ogólny wygląd. Na wieczorowe okazje nie pasują też torebki z materiału, za to świetne będą te z cekinami, lakierowane czy koralikowe. Reguła kolejna – im kobieta drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z małą ilością ozdób.

zobacz

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną panią duża, workowata torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobny efekt daje torba nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzli, ozdobnych suwaków. Kobieta wysokiego wzrostu, a w dodatku dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torebkę dużą, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzelków jak również ozdobnych zamków.

Masz ochotę zgłębić więcej na opisywany temat? To świetnie, gdyż pod linkiem co do sukienki na wesele odnajdziesz interesujące informacje, które Cię zaabsorbują.

Ta sama pani z maciupeńką torebką nie będzie wyglądać dobrze. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torby do stylu i koloru stroju. Mnóstwo pań zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Ponieważ takie są akurat trendy. Mimo wszystko elegancki kostium i nawet najładniejszy modny plecaczek – jakoś trochę się gryzą.