Dlaczego trzydziestolatki uwielbiają kupować torebki, a zakupy najchętniej robią w świetnie zaopatrzonych slepach

Każda kobieta, która lubi szykownie wyglądać, pragnie, aby w jej garderobie, oprócz modnych bluzek bądź czółenek, znalazły się również torebki w różnych odcieniach i gabarytach. Nie bez znaczenia pozostaje też ich fason, ponieważ co podoba osiemnastolatce, tego najprawdopodobniej nie założy na ramię żadna sześćdziesięciolatka. Jak widzimy, wiek kompletnie nie gasi zakupowego zapału – tak babcie, jak i wnuczki chętnie wchodzą do sklepów z galanterią skórzaną.

torebka damska

Źródło: flickr.com
Torba staje się niejako atrybutem kobiecości – przecież w mniej lub bardziej pokaźnych kieszonkach znajdują się najprawdziwsze damskie czy dziewczęce skarby: od najzwyklejszych, ale użytecznych tamponów rozpoczynając, a na kosztownych cieniach do powiek kończąc. Słowem, bez torebki praktycznie żadna dama, czy to rozwódka, czy panna, nie wychodzi za próg swojego mieszkania. Trochę inaczej przedstawiana sprawa wygląda w przypadku tych przedstawicielek płci pięknej, które obejmują menedżerskie stanowiska. Tu wygląd pozostaje priorytetem.

Dlatego kobiety biznesu nawet nie starają oszczędzać na zakupach. Podczas oglądania sklepowych witryn ich wzrok (badanie wzroku i dobór okularów) najczęściej pada na aktówki damskie (w zróżnicowanym stylu), wykonane rzecz jasna ze skóry wysokiego gatunku. Zobaczmy, na co elegantki zwracają baczną uwagę przy wyborze najbardziej odpowiedniego modelu. Aktówki damskie są teraz dostępne w wielu kolorach, więc trzydziestolatki coraz częściej rezygnują z konwencjonalnej czerni na rzecz jaskrawej czerwieni, która zwraca uwagę wszystkich współpracowniczek. Oprócz oryginalnego koloru liczy się także funkcjonalność, zatem aktówka musi bez dwóch zdań posiadać przynajmniej trzy kieszenie zamykane na suwak i rzecz jasna mieścić parę pękatych teczek rozmiaru A4.

torebka

Autor: HimmelrichPR
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej praktyczne są dwa niewielkie uchwyty, lecz dłuższy pasek na ramię również jest przydatny.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to bez ociągania sprawdź także to uzupełniające info (http://lamalama.pl/). Zwyczajnie kliknij tutaj a na pewno się nie zawiedziesz!

Dla kobiet liczy się nade wszystko bogaty wybór, z tego powodu z nieskrywaną radością robiłyby zakupy w… hurtowniach. Liczba dostępnych modeli bywa w takich miejscach imponująca. Taka hurtownia torebek skórzanych udostępnia swój asortyment nade wszystko butikom, lecz znajdziemy na obszarze Polski i takie lokale, które obsługują również klientów detalicznych. A jeśli któraś z reprezentantek płci pięknej planuje odwiedzić to miejsce, to koniecznie musi zarezerwować parę godzin, gdyż dokonanie właściwego wyboru do łatwych zadań najprawdopodobniej nie będzie się zaliczało.