Porady ubraniowe

Jeżeli chcesz, by twoje ciuchy sprawiały, że wyglądasz zgrabnie, zdecyduj się na sukienki z długim tyłem. Sukienki, w których tył jest odsłonięty, są naturalnie bardziej trendy, ale nie nadają się dla każdej sylwetki. Oprócz tego wkładanie na siebie takich kreacji zimą, gdy są mrozy, jest groźne dla zdrowia. Sukienki z długim tyłem spotkasz w wielu miejscach – sprzedawana jest bogata gama krojów. Jeżeli chodzi o barwy, warto postawić na wszelkie odmiany białości, które będą w bieżącym sezonie modne.

kliknij źródło

Autor: katrien berckmoes
Źródło: http://www.flickr.com

Bluzy są też dla kobiet. Nie czarujmy się, każda z nas chce czasami zarzucić na siebie coś luźnego i dającego ciepło, szczególnie zimową porą. Nie ma konieczności codziennie odstawiać się jak dama – możesz przecież sobie czasem odpuścić i wkładać szerokie bluzy z kapturem.

Taki strój nie zabierze ci ani płka z twojej kobiecości – wręcz na odwrót, mocno ją podkreśli. A jak panowie się na to zapatrują? Cóż, zazwyczaj postrzegają połączenie niewiasty i modne bluzy jako naprawdę urocze. Jeżeli nie masz ubrań tego typu, pożycz je od męża. Na pewno polubi twoją śliczną osóbkę zatopioną w jednej z jego szerokich bluz. Jeśli zareaguje inaczej – nie przejmuj się, to już jego rzecz, zgadza się? W tym miejscu coś ciekawego: jaki prezent dla niego.

Na koniec jeszcze mała wskazówka dotycząca firm tekstylnych, które oferują wysokiej jakości topowe kreacje. Aby kupić fantastyczne sukienki, nie musisz już nawet opuszczać pokoju. W sieci bowiem funkcjonuje renomowany sklep z ubraniami – ulokowany w Wielkiej Brytanii Asos. Ten internetowy butik zapewnia tak rozbudowaną ofertę, że na pewno bez problemu zamówisz coś w sam raz dla siebie. Kiedy już na coś się zdecydujesz, wystarczy uregulować żądaną sumę przez bank i czekać, aż do drzwi zapuka listonosz z upragnioną przesyłką. Zaufaj sklepowi Asos – w UK funkcjonuje już od trzynastu lat i chwali się dobrą renomą wśród internautów.