Dobry żart jest w modzie – czyli o zabawnych koszulkach

W nowoczesnym świecie człowiek jeśli nie chce pozostać w tyle musi nie tylko dotrzymywać innym kroku, ale jednocześnie spośród innych się wyróżniać, o ile chce być zauważony. Wykorzystujemy w tym celu mniej lub bardziej wyszukane sposoby, żeby wybić się z tłumu i zostać zapamiętanym. Przeważnie swoją indywidualność akcentuje się poprzez urodę (interesujący odcień włosów, nienaganna cera, idealna sylwetka, wytatuowane ciało), ale również poprzez ubranie.

T-shirt

Autor: Ritzo ten Cate
Źródło: http://www.flickr.com

Zwłaszcza ten drugi sposób jest dosyć popularny i ochoczo wybierany, ponieważ w wielu sytuacjach przy małym nakładzie finansowym można faktycznie wyróżnić się na tle otoczenia.Świetnym przykładem są na przykład śmieszne koszulki męskie lub damskie, które możemy zakupić nawet w zwykłych supermarketach. Jednak, to, jakie wrażenie będziemy sprawiać dzięki takiej koszulce zależy od wielu czynników i niekoniecznie pierwsza lepsza koszulka z hipermarketu będzie dobrym wyborem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że wybierająca je osoba ma wyglądać kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym znaczeniu. Dobrze dobrana koszulka z żartem będzie przykuwać uwagę innych i budzić pozytywne reakcje.

Zabawne koszulki mogą być zabawne dzięki wykorzystaniu humorystycznego hasła lub nietuzinkowej grafiki. Czasami nawet standardowa biała koszulka ze zwykłymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli hasło na niej zawarte jest faktycznie zabawne. Jednostki, które decydują się na tego rodzaju koszulki chcą w ten sposób podkreślić swoją osobowość. Przeważnie zamawiają je osoby, które cechuje dystans do siebie i do świata. Z reguły też koszulka taka może sporo powiedzieć o jej posiadaczu.

T-shirt

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyźni i kobiety mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby bądź upodobania, a także swoje antypatie i przekonania. Humor od zawsze był i jest dobrym sposobem na to, by przekazać coś na swój temat i o rzeczywistości w sympatyczny i do przyjęcia przez każdego sposób, nawet, jeżeli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do przekazania. Zabawne koszulki można z powodzeniem znaleźć w internecie (śmieszne koszulki). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie można przejrzeć każdą koszulkę z osobna i przekonać się, która z nich faktycznie jest według nas zabawna.