Duże znaczenie małych przyjemności w życiu

Obieramy nową strategię. Zamiast namawiać Cię do restrykcyjnej diety, katorżniczego wysiłku fizycznego tudzież ”cudownych” kuracji, mamy zamiar uzmysłowić Tobie, że chwile przyjemności mają nie lada znaczenie dla naszego zdrowia. Masz w ostatnim czasie problemy z koncentracją?

Czekolada, deser

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Drażni Cię szef w pracy? Włącz płytę ulubionego wykonawcy, zjedz kawałek czekolady lub kup sobie bukiet kwiatów. Już dawno udowodniono, że miłe doznania to panaceum na małe niedomagania. Przykładowo gorzka czekolada pomaga obniżyć ciśnienie – o ile zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy powinna być gorzka?

Powinna, gdyż zawiera bardzo dużo ziarna kakaowego, a to w nim znajdują się odżywcze składniki. Co więcej, gorzka czekolada pobudza przemianę materii, w związku z tym spalamy więcej kalorii – przekonują nas izraelscy uczeni.

A jeśli by tak powrócić do natury? Kosmetyki naturalne nie posiadają w swoim składzie substancji chemicznych. Odnajdziemy jedynie naturę. Używanie ich będzie więc przyjemne i skuteczne.

Ta polecana strona internetowa (https://www.strojemikolaja.pl/czapka-mikolaja-dla-dzieci-model-1/prod_309.php) również posiada wciągające wiadomości na przedstawiany tutaj temat. Jeżeli zatem Cię on ciekawi – nie ociągaj się i przeczytaj to.

Dadzą nam szansę na nowo odkryć zapachy świata, który nas otacza.Warto więc podjąć wyzwanie i przestawić się na naturalną pielęgnację. Powoli i systematycznie. Małymi krokami. Tylko wtedy odkryjemy, że człowiek i natura to jedność. To może być pierwszy krok do porzucenia własnych nawyków i czerpania radości z życia w stylu Eko.

Kosmetyki wykonane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier trzcinowy, sok owocowy, i jajka stanowią główny skład kosmetyków naturalnych. Często zdarza się, że po otwarciu kremu lub balsamu do ciała nachodzi nas pokusa by chwycić za łyżeczkę i skosztować tych smakowitości – tak pięknie i rozkosznie pachną!

A zapach odgrywa istotną rolę w naszych chwilach słabości. Zapach lawendowy pozwala walczyć z bezsennością – waniliowy odstresowuje. Zwykle zapach dobrej perfumy potrafi błyskawicznie wywołać uśmiech na naszej twarzy. Na chwilę obecną nie tylko wielcy designerzy zachęcają nas do swoich wiosennych kolekcji. Również perfumiarze wabią nas limitowanymi wiosenno-letnimi kompozycjami. Autor:

Postarajmy się więc, aby w naszym życiu nie brakowało miłych doznań, wówczas droga do zdrowia będzie krótsza|znacznie i nieskomplikowana.