Posted on

Depilacja laserowa Wrocław – co warto wiedzieć na jej temat

makijaż
Depilacja laserowa to jeden z zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki temu skóra wygląda dużo lepiej niż po klasycznej depilacji i jest ona oczywiście znacznie bardziej dokładniejsza. Depilacja laserowa wrocław przeprowadzana jest w różnych salonach kosmetycznych, jak również w ośrodkach odnowy biologicznej, które mogą funkcjonować chociażby przy dużych hotelach.

Continue reading Depilacja laserowa Wrocław – co warto wiedzieć na jej temat

Posted on

Nowoczesna laserowa metoda terapii wad wzroku

gabinet okulistyczny
Obecna medycyna okulistyczna w większości przypadków opiera się na akcji lasera. Jest to nie tylko najskuteczniejsza metoda, ale także doraźna, dlatego, że właściwie nakierowany laser niweluje zniszczone komórki, które kompletnie znikają. Zabieg jest docelowy i nie powoduje defektów sąsiednich komórek. Laser zapewnia kurację zaćmy, leczenie siatkówki oka, ale również i jaskrę w wstępnym stopniu. Inną mocną stroną zabiegu przy zastosowaniu lasera jest to, że do znieczulenia używane są krople zapuszczane do uszkodzonego oka.

Continue reading Nowoczesna laserowa metoda terapii wad wzroku

Posted on

Jak dobrze o siebie dbać nie tylko na wiosnę? Krótki poradnik

kosmetyczka
Jeżeli skończyłaś już czterdziestkę, zdecydowanie zauważyłaś, iż skóra Twojej twarzy nie jest już tak ładna jak kiedyś. Niestety nasze ciało po dwudziestym piątym roku życia przestało produkować kolagen, który odpowiada za elastyczność Twojej skóry. Niestety procesu tego nie możesz zatrzymać, jednakże niewątpliwie można go skutecznie opóźnić. Jak? Zobacz w naszym poradniku!

Continue reading Jak dobrze o siebie dbać nie tylko na wiosnę? Krótki poradnik

Posted on

W jaki sposób wybrać dobrą kosmetyczkę

Po 30 – tym roku dobrze jest w fachowy sposób zatroszczyć się o własną skórę. W owym celu możemy korzystać z nadzwyczaj bogatej propozycji mnogich salonów kosmetycznych. Nim jednak oddamy swój wygląd w obce ręce, musimy wykonać mały zwiad po czym wyselekcjonować miejsce wypróbowane, tak żeby w przyszłości nie ponosić następstw swojej pochopnej decyzji.

Continue reading W jaki sposób wybrać dobrą kosmetyczkę