Posted on

Cellulit na udach – czy faktycznie można go zlikwidować i jakie zabiegi dobrze jest stosować?

Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe
Cellulit to dość częsty kłopot kobiet, który zjawia się chociażby na udach, brzuchu lub ramionach. Uda to jednak zdecydowanie najbardziej popularne miejsce jego obecności. Większość osób próbuje się go możliwie jak najłatwiej pozbyć, co jednakowoż może okazać się nie takie proste, zwłaszcza gdy cellulit jest efektem wieloletnich zaniedbań oraz przeoczyło się początkowe oznaki jego powstawania.

Continue reading Cellulit na udach – czy faktycznie można go zlikwidować i jakie zabiegi dobrze jest stosować?

Posted on

W jakiej sprawie może dopomóc wybranie się na operację z wykorzystaniem botox Wrocław?

Zauważyłaś niedawno na swojej twarzy nowiutkie zmarszczki. Spoglądanie w lusterko nie sprawia Ci już tak dużej radości jak kiedyś. Czas to zmienić i zrobić coś co zdziała, że spoglądanie w lustro znowu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Continue reading W jakiej sprawie może dopomóc wybranie się na operację z wykorzystaniem botox Wrocław?

Posted on

Medycyna estetyczna, szansa na zachowanie młodego wyglądu! – żeby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł

medycyna estetyczna
„Nie stać mnie”, „Na taki luksus mogą sobie pozwolić jedynie znane twarze”, „Nie chcę po zabiegu wyglądać sztucznie”. Są to najczęściej słyszane mity, które dotyczą medycyny estetycznej. I mimo, że akceptacja dla tego typu form upiększania bezustannie wzrasta, medycyna estetyczna jednak nie może się uwolnić od związanych z nią nieprawdziwych wyobrażeń.

Continue reading Medycyna estetyczna, szansa na zachowanie młodego wyglądu! – żeby dowiedzieć się więcej przeczytaj artykuł