Posted on

W jaki sposób aktywnie dbać o włosy farbowane, aby były zdrowe i odporne?

szampon
Masa kobiet regularnie farbuje dziś włosy. Farby do włosów dostępne współcześnie na rynku kosmetycznym pozwalają nadać każdym włosom ładny i błyszczący kolor, a jak wiadomo fryzura jest niezwykle ważką rzeczą w wyglądzie wszelkiej kobiety.

Continue reading W jaki sposób aktywnie dbać o włosy farbowane, aby były zdrowe i odporne?

Posted on

Przydatne akcesoria i kosmetyki do włosów

Modelka, fryzura Racoon
Różnorodne przyrządy i środki do pielęgnacji włosów są niezwykle często kupowane i wykorzystywane. W obecnych czasach na dużą skalę używają ich zarówno panie, jak i panowie. Jest bardzo wiele tego rodzaju produktów, które są do kupienia w drogeriach i pozostałych tego typu sklepach. Pielęgnacja włosów na dzień dzisiejszy nie ogranicza się wyłącznie do mycia i rozczesywania, stosuje się dużo zróżnicowanych środków chemicznych.

Continue reading Przydatne akcesoria i kosmetyki do włosów

Posted on

Czy można skutecznie wyprostować włosy?

wella maska do włosów
Aktualna moda na proste włosy powoduje, iż wiele osób postanawia zakupić prostownice do włosów, które dają szansę na samodzielne i codzienne ułożenie fryzury w domowym zaciszu. Przy wyborze prostownicy należy jednak zwrócić uwagę czy nie zniszczy ona zbytnio włosów.

Continue reading Czy można skutecznie wyprostować włosy?

Posted on

Problemy pielęgnacyjne każdej pani

Choć panowie bagatelizują tę kwestię, wygląd odgrywa ogromną rolę jeżeli rozchodzi się o nasze samopoczucie. Dlatego kobiety nieustannie szukają kosmetyków, jakie uporają się z ich wszelakimi niedoskonałościami.
Z pewnością każdy kojarzy programy tv, w których, zwykle kobiety poddają się generalnym metamorfozom.

Continue reading Problemy pielęgnacyjne każdej pani

Posted on

W dużym skrócie o typowym wyposażeniu supernowoczesnego gabinetu piękności dla kobiet

kosmetyki
Różnorodność zabiegów udostępnianych we współczesnych gabinetach piękności bywa wprost zaskakująca. Ich oferta bywa ciągle poszerzana, a profesjonalne ośrodki są fantastycznie wyposażone i zatrudniają doświadczony personel.
Właściwie dobrana fryzura potrafi w korzystny sposób wpłynąć na samoocenę pani po trzydziestce czy pięćdziesiątce, a w każdym uznanym przez klientki salonie piękności dokonują się prawdziwe cuda.
kosmetyki
Autor: Anka Albrecht
Źródło: http://www.flickr.com

Continue reading W dużym skrócie o typowym wyposażeniu supernowoczesnego gabinetu piękności dla kobiet