Posted on

Czy można skutecznie wyprostować włosy?

wella maska do włosów
Aktualna moda na proste włosy powoduje, iż wiele osób postanawia zakupić prostownice do włosów, które dają szansę na samodzielne i codzienne ułożenie fryzury w domowym zaciszu. Przy wyborze prostownicy należy jednak zwrócić uwagę czy nie zniszczy ona zbytnio włosów.

Continue reading Czy można skutecznie wyprostować włosy?

Posted on

Jaki musi być doświadczony fryzjer? które cechy dobrze by było żeby posiadał? Co jest najważniejsze?

nowa fryzura
Jaki powinien być najbardziej profesjonalny fryzjer? Tak naprawdę ciężko w jednym zdaniu odpowiedzieć, gdy jednak płacimy za tę usługę mamy pełne prawo, by nas wysłuchał jak również zastosował się do tych uwag. Najważniejsza jest więc dobra komunikacja, gdy fryzjer stosuje się do naszych poleceń, to jest to jak najbardziej dobra oznaka, jednocześnie nie sprawia wrażenia, iż się obraża, więc tym bardziej zasługuje na docenienie go.

Continue reading Jaki musi być doświadczony fryzjer? które cechy dobrze by było żeby posiadał? Co jest najważniejsze?

Posted on

W jaki sposób troszczyć się o zdrowy wygląd włosów?

Piękne i zdrowe włosy
Piękny wygląd to w naszych czasach już obowiązek. Bardzo często miła aparycja jest wymaganiem stawianym przez pracodawców. Szefowie wielkich koncernów pragną, by ich sekretarki swym atrakcyjnym wyglądem rozluźniały przyszłych kontrahentów. Ale dbamy o swoją powierzchowność nie jedynie w celu zdobycia intratnej posady. Pragniemy po prostu dobrze czuć się w swojej skórze, stąd też wytrwale dążymy do ideału.

Continue reading W jaki sposób troszczyć się o zdrowy wygląd włosów?

Posted on

Przydatne akcesoria i kosmetyki do włosów

Modelka, fryzura Racoon
Różnorodne przyrządy i środki do pielęgnacji włosów są niezwykle często kupowane i wykorzystywane. W obecnych czasach na dużą skalę używają ich zarówno panie, jak i panowie. Jest bardzo wiele tego rodzaju produktów, które są do kupienia w drogeriach i pozostałych tego typu sklepach. Pielęgnacja włosów na dzień dzisiejszy nie ogranicza się wyłącznie do mycia i rozczesywania, stosuje się dużo zróżnicowanych środków chemicznych.

Continue reading Przydatne akcesoria i kosmetyki do włosów

Posted on

Maszynki do włosów mają przeróżne możliwości obcięcia

wizyta w salonie
Naprawdę łatwe w obsługiwaniu będą maszynki do włosów

Panie najczęściej posiadają długie włosy, gdyż pragną z nich wykonać różnorakiego typu fryzury, a nawet gdy posiadają krótsze, to niejednokrotnie w dobry sposób wymodelowane.

Continue reading Maszynki do włosów mają przeróżne możliwości obcięcia