Posted on

Jaka powinna być moda? Jak się ubierać? Czy istnieją określone normy odnoszące się do mody?

torebka
Moda jest sprawą subiektywną, a jednakowoż tak bardzo popularną. Każdy z nas może mieć styl, celebrować go, lecz jednocześnie musi zwracać uwagę na otoczenie, bo nie da się bez niego działać, właśnie też w dziedzinie mody. Dlaczego tak jest? To zdaje się logiczne i jest dość zbliżone do tematyki zachowania – nie czynimy tak, ażeby zbytnio zszokować innych swoim zachowaniem, więc staramy się zachować pozory. Z modą jest właśnie dość identycznie, nie znaczy to jednak, że nie możemy nie respektować tych zasad.

Continue reading Jaka powinna być moda? Jak się ubierać? Czy istnieją określone normy odnoszące się do mody?

Posted on

Co w modzie piszczy?

kobieta w bluzce
Wiosna nadchodzi pełną parą. Poranki są zimnawe, ale w dzień już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet mężczyźni powinni poczynić właśnie w tym momencie, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za moment na resztę roku przyjdzie nam pożegnać się z grubymi płaszczami, sweterkami kupionymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywami góralskimi. To świetnie!

Continue reading Co w modzie piszczy?

Posted on

„Szaffing” czyli wiosenne sprzątanie szaf

Kwiecień i maj to okres w którym zwykle bierzemy się za wielkie, wiosenne porządki. Trzepiemy chodniki, czyścimy okna, dokonujemy przeglądu rynien i dachu. Mężczyźni dokonują koniecznych napraw i wszelkich konserwacji. Również w ogrodzie, na strychu czy w piwnicy robimy duże wiosenne porządki. Jeśli jest taka potrzeba malujemy płoty, bramę, lub chociaż dokonujemy przeglądu ich stanu.

Continue reading „Szaffing” czyli wiosenne sprzątanie szaf

Posted on

Marynarki damskie w doskonałych cenach

moda damska
Proponowane przez bardzo cenione na rynku firmy odzieży marynarki damskie są przez klientki niezwykle cenione – przede wszystkim za znakomity dobór materiałów. Opcje, które dotyczą tej części garderoby, są rozmaite, a szczególnie są dostępne w różnych rozmiarach. Perfekcyjne dopasowanie, idealne szycie, interesujące możliwe zestawienia… Propozycje, z jakimi wychodzi zamawiającym naprzeciw firma są znakomite i idealnie przemyślane, by rekomendować najlepsze gatunkowo rzeczy.

Continue reading Marynarki damskie w doskonałych cenach

Posted on

„Nie mam co ubrać” – problemy kobiet!

Wiele z nas wielokrotnie stojąc przed szafą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i wiele innych ubrań. moda zmienia się szybko i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać reorganizacji całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić idealną bazę stroju dobrze jest posiadać.

Continue reading „Nie mam co ubrać” – problemy kobiet!