Posted on

Dress code to prawie biblia większości osób zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie

Buty do garnituru
W wielu oddziałach światowych koncernów, w placówkach dyplomatycznych lub instytucjach finansowych wszelkiego typu pracownicy wydają się być wycięci z szablonu. Podobny strój, prawie identyczne buty i niemalże identyczny uśmiech na twarzy powodują, że ludzi ci czują się podobni do siebie, bez względu na zajmowane miejsce w firmie. Nie jest zatem dziwne, że zdecydowanie narzucane normy dotyczące ubioru nie przeszkadzają nikomu.

Continue reading Dress code to prawie biblia większości osób zatrudnionych w miejscach, w których formalny strój dodaje powagi i zaświadcza o ich profesjonalizmie

Posted on

5 podstaw oficjalnej garderoby modnego faceta

Moda męska na karnawał
Dziś nowoczesny mężczyzna to jest nastawiony na sukces i doskonale dobrze wie, co chce osiągnąć. Nierzadko właśnie poprzez swój ubiór manifestuj pozycję społeczną. Zazwyczaj ma świadomość, że powinien dbać o swój wizerunek, który jest jego najlepszą wizytówką.Zakup stylowych ubrań do korzystna inwestycja, gdyż dobrze ubrany mężczyzna jest lepiej postrzegany przede wszystkim w środowisku pacy. Na przykład podczas spotkania z klientem, czy w innych standardowych sytuacjach biznesowych liczy się pierwsze wrażenie, dlatego trzeba uzupełnić swoją garderobę.

Continue reading 5 podstaw oficjalnej garderoby modnego faceta

Posted on

Jak dobrze się pokazać na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Ubrania także panom mogą sprawić nie lada kłopot. Też chcą mieć swój styl. Co ważne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie komfortu w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. Jakim sposobem się wtedy ubrać?

Continue reading Jak dobrze się pokazać na rozmowie o pracę i na co dzień?

Posted on

Męskie zakupy

Manekin
Odzieży dla mężczyzn zwykle poświęca się znacznie mniej uwagi niż damskiej. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie muszą przywiązywać wago do tego, w co się ubierają. Wypływa to w pewnym stopniu z faktu, że ubiór męski jest bardziej uniwersalny od damskiego. Na przykład na różnorodne imprezy mężczyzna wybierze garnitur i jest to pożądany typ stroju. Panie z kolei na każde wydarzenie mogą mieć inną kreację.

Continue reading Męskie zakupy

Posted on

Ubrania, które powinieneś mieć

images
Myślałaś kiedykolwiek, jak istotną rolę dla ludzi pełnią elementy ubioru? Mawia się, że to nie ciuch zdobi człowieka, lecz tak naprawdę nie ma pokrycia w rzeczywistości. Społeczeństwo ocenia nas – usposobienie, zamożność, status –poprzez to, co zakładamy. Dobry dobór ubrania jest fundamentalny, istnieją generalnie utrwalone zasady.

Continue reading Ubrania, które powinieneś mieć