Inspiracje modowe na sezon wiosna-lato 2013

Trendy wiosna 2014 można streścić w dwóch słowach jako poplątanie z pomieszaniem. Nadal aktualne będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Poza nimi, napotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie koloru, jak też materiały.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co wydaje się je łączyć, jest zaznaczanie kobiecości w wielu aspektach życia. Znów pojawią się sukienki rodem z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące ukrytym seksapilem. Dopasowane kroje, w zestawieniu z lejącymi się materiałami, bez wątpienia będą poruszać fantazję. Długie kurtki wiosenne proponowane w tym roku, bardzo dobrze wpasują się w ten klimat.

Zapewne nada Ci się najnowsza publikacja (https://prozoo.pl/sklep/psy/). Zatem wejdź w poniższy link oraz raduj się wpisem, który z radością dla Ciebie napisaliśmy.

Każda osoba odnajdzie wśród nich taką, która będzie jej odpowiadać. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do kobiecych spódnic, a ze skaju – do stylizacji niegrzecznej kobietki. Moda wiosna 2013 po pierwsze gloryfikuje zestawianie przeciwieństw.

Wspomniane wcześniej tworzywa podobne do skóry, wydaje się już na stałe zastąpiły skóry naturalne. Trendy wiosna 2013 polubią je nie tylko ze względu na zalety ekologiczne, ale także dlatego, że posiadają w sobie pierwiastek gustownego kiczu. Jest to następny niezbędnik w tym sezonie. Do łask wróci również look nazywany glam sport, polegający na zestawianiu wygodnych ubrań sportowych z pełnymi klasy,ale też plastikowymi akcesoriami.

Przygotowując się na urlop, nie można także zapomnieć o tym jak ważne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy w jednej części, w obu wariantach proponowane są na bieżący sezon. Najmodniejsze będą te, stylu retro – z charakterystycznymi guzikami. W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą dostępne w wariancie z wysokimi bokserkami, zarówno podkreślającymi kobiece kształty, jak też maskującymi strategiczne miejsca.

Trendy wiosna (sprawdź tutaj) 2014 daje więc fantastyczne możliwości dla fantazji. Można swobodnie łączyć pozornie sprzeczne części garderoby i kroje. Odrobinka kiczu też jest mile widziana, bo przecież zależy nam na wykazaniu, że modą można sugerować się nie tylko z powagą.

Źródło: http://kraina-stylu.pl