Jak dobrać najlepszy rozmiar biustonosza? Wskazówki dla każdej dziewczyny

Okazuje się, że zwykle nie przywiązujemy dużej wagi do rozmiaru swego biustonosza, wiele kobiet nigdy nie zmierzyło konkretnie swoich rozmiarów, a równocześnie mnóstwo z nas stale nosi ten sam rozmiar biustonosza – nieśmiertelne 75B.

Jeżeli Ty również należysz do tej grupy kobiet, niewątpliwie nasz tekst napisany jest właśnie dla Ciebie – powinnaś zmierzyć swoje dokładne wymiary i możesz to zrobić nawet w zaciszu własnego mieszkania!
Dlaczego odpowiedni rozmiar stanika jest tak bardzo ważny?
Niewłaściwie dopasowany stanik może być przyczyną mnóstwa kłopotów zdrowotnych. Jeśli chcesz ich uniknąć, bez wątpliwości powinnaś od czasu do czasu mierzyć swoje rozmiary i kupować odpowiednie staniki – nie jest bowiem tak, że mamy dokładnie taki sam rozmiar biustonosza. Na szczęście na przykład bielizna damska Triumph ma właściwie wszystkie rozmiary, zatem zdecydowanie właściwie zawsze uda Ci się kupić coś odpowiedniego dla siebie.

Widzisz teraz ciekawy artykuł, ale bez obaw kliknij również pomocny tekst (http://amilado.pl/torby-medyczne/), a odnajdziesz ciekawe informacje na ten wątek.

Pamiętaj, że biustonosze sportowe Triumph również mają swoje rozmiary!

Jak porządni zmierzyć swoje wymiary?
body

Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim można udać się do specjalnego sklepu z bielizną, gdzie wykwalifikowane sprzedawczynie z pewnością będą w stanie Ci pomóc. Jeśli jednak chcesz zrobić to samodzielnie, wystarczy Ci zaledwie metr krawiecki. Rozmiary mierzy się na linii sutków i bezpośrednio pod piersiami – istotne, abyś robiła to na wdechu.

Później musisz jedynie porównać swoje wymiary w specjalnej tabeli i na tej podstawie dobrać właściwy dla Ciebie wymiar stanika.

Zaciekawiły Cię omawiane dane? Kliknij na nowy wpis (http://www.skalnik.pl/hanwag) a na pewno dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zaabsorbują.

Tak naprawdę jest to wyjątkowo proste, więc bez wątpliwości poradzisz sobie bez najmniejszych kłopotów.