Jak najlepiej skorzystać z porady doradcy mody, by poczuć się bardzo dobrze w swojej garderobie i wyglądać modnie?

Masz już wystraczająco codziennego namyślania się przed lustrem, co można na siebie założyć? Tęsknisz za posiadaniem własnego wypracowanego stylu. Od dziś jest to łatwiejsze, niż myślisz! Starczy bowiem sprawdzenie Twojej szafy.
Przegląd szafy Warszawa to coraz to znaczniej znane przedsięwzięcie.

Krem

Autor: Gareth Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Opiera się on na tym, że spotykasz się ze fachowcem mody u siebie w domu i razem z nim konsultujesz Twój typ sylwetki oraz spersonalizowane wymagania związane ze swoim stylem. Następnie fachowiec patrzy na Twoją garderobę i pozostawia w niej jedynie wyłącznie ciuchy najlepiej dobrane do Twojej sylwetki oraz typu kolorystycznego. Wraz z wykwalifikowanym fachowcem stylu komponujesz i fotografujesz zestawy na różne sposobności, a na koniec sporządzasz spis koniecznych zakupów. Mailowo może być wysłane także podsumowanie i wybrane propozycje z butików. Przegląd Szafy Warszawa ma za zadanie odpowiedzieć na zasadnicze pytanie, tj. jaki jest Twój typ sylwetki a także kolorystyka, a także które rzeczy z jeszcze Twojej aktualnej szafy będą całkiem dobrze na Tobie wyglądać i jak stylowo łączyć je z innymi w zestawy . Jest to zatem bardzo łatwa instrukcja obsługi, która niweluje odwieczne dylematy tj. „jakie fasony i kolory do mnie najlepiej pasują”, a także co mam z satysfakcją dzisiaj na siebie założyć, jak mam wystroić się na wytworną wieczorową prywatkę, jak natomiast do pracy, a jak na przechadzkę do parku.

Piękno zamknięte w szafirze!

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Można także zakwalifikować się na kurs stylisty mody, by podnieść swoje zdolności stylizacji. Kurs stylisty mody przeznaczony jest dla tych z nas, które niezwykle pragną zostać w przyszłości profesjonalnymi fachowcami (kurs na stylistę mody). W trakcie takiego kursu jego uczestnicy nabywają zupełnie nowe umiejętności i kształtują swoje talenty. Celem kursu jest konsekwentne wprowadzenie uczestników w kolorowy świat mody i nauczenie ich niezbędnych zdolności profesjonalnego doradcy. Profil szkolenia zawiera niezmiernie przydatne szkolenia w sztuce i tajnikach stylu – a zatem od doboru odpowiedniego gustu aż po stylizacje indywidualne i tematyczne.

Osoby, które z bardzo dobrym wynikiem ukończą taki kurs kurs medycyny estetycznej będą odróżniać się kreatywnością, zainteresowaniem nowoczesnych trendów, a także wyrobią w sobie mocne wyczucie estetyki oraz rozwiną wyobraźnię, co pozwoli im robić zawód stylisty.