Jak nas postrzegają?

To, co nosimy na sobie, wiele mówi o nas. Sporo osób wierzy w takie przekonania, które utrzymują, że istotne jest to, co człowiek posiada wewnątrz – usposobienie, temperament. To oczywiste, że tego rodzaju cechy są istotne i powinny być szkłem, przez które postrzega się innych. Lecz rzeczywistość nie jest tak piękna.

buty

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Przedstawicielka płci pięknej, która zakłada atrakcyjne ciuchy, jakie oferuje np. najnowsza kolekcja Zara, jest inaczej widziana w oczach innych niż ta, która zakłada kwieciste tuniki rodem z lat sześćdziesiątych.

Zajrzyj do opisu, który jest pod podanym linkiem oraz czytaj więcej fartuchy na zamówienie na ten temat, który najwidoczniej Cię zaintrygował. Nie wahaj się!

Dalej uważasz, że inni ludzie patrzą głównie na twoje walory charakteru? Trudno jest porzucić takie marzycielstwo i zacząć rozumować realistycznie. Jest zatem którki eksperyment umysłowy, niezwykle prosty, który zmieni twój sposób postrzegania. Dzwoni do ciebie pracodawca, u którego od zawsze chciałeś dostać pracę. Co wdziewasz przed udaniem się na te ekstremalnie ważne spotkanie? Koszula Zara? Estetyczne buty ze skóry? świetny wybór ubrań.

Czy ten wątek Cię zaciekawi? Wejdź także na pomocne źródła (https://zafaworkwear.pl/fartuchy-gastronomiczne/) zawierające równie istotne informacje, które zapewne zupełnie Cię wciągną.

Lecz nie zakładaj tych ciuchów na siebie. Wciśnij na stopy twoje ulubione tenisówki – Do tego załóż luźne jeansy i bluzę z kapturem, którą wdziewasz w zimne dni. Jesteś zszokowany? Czemu? Przecież rozmówca spojrzy w twoją duszę i nie będzie spoglądał na ciebie przez pryzmat ciuchów! To przecież płynie wprost z naiwności. Czy masz na tyle odwagi, by pójść na rozmowę o robotę w takich wygodnym, ale niezbyt reprezentacyjnym odzieniu? Mamy wielką nadzieję, że nie, gdyż dziś, kiedy nadciąga kryzys gospodarczy, przyzwoitą posadę jest dostać niezwykle ciężko…

Na biznesowe wydarzenia, takie jak omówiona wcześniej rozmowa o pracę, warto wybrać świetne wyglądające ciuchy. Sprawdź ubrania, jakie oferuje dla ciebie najświeższa kolekcja Zara. W ubraniach tej iberyjskiej marki zawsze będziesz czuć się pewnie, a ludzie będą patrzeć na ciebie przychylnym okiem.

Źródło: domodi