Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli sztuka lekarska w służbie biznesu – parę pożytecznych informacji dla przedsiębiorców

W trakcie biznesowych meetingów elegancki ubiór może uczynić cuda. Jeżeli wierzyć poradnikom, to najsensowniej założyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę oraz krawat w kolorze intensywnej czerwieni. Jednakże odpowiedni strój to nie wszystko. Należy również zatroszczyć się o swoją twarz oraz dłonie – ta uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, gdyż damy aż zbyt dużo czasu spędzają w łazience.

Golenie brody, modna fryzura czy dobrze obcięte paznokcie, to ledwo szczyt góry lodowej. Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne bywają rzecz jasna pożądane, ale w tym przypadku trzeba iść krok dalej. Na przykład, szykowna oraz nietania koszula wygląda fatalnie, jeśli założy ją mężczyzna, który nadmiernie się poci – mokre plamy np. pod pachami mogą całkowicie zrujnować reputację kapitalisty. Nadpotliwość nie zawsze da się wyeliminować powszechnie dostępnymi kosmetykami, niekiedy niezbędna jest wizyta w klinice medycyny estetycznej. XXI-wieczna medycyna zna mnóstwo efektywnych metod walki z intensywnym poceniem, a dobór terapii jest uzależniony od danego przypadku. Jeżeli prezes zmaga się z tego rodzaju problemem, to na początek usiłuje leczyć nadpotliwość samodzielnie. Jednak kiedy powszechnie dostępne preparaty z tlenkiem cynku lub apteczne mieszanki okazują się nieskuteczne, to w takim przypadku pozostaje wizyta u specjalisty medycyny estetycznej. Jednie osoba po odpowiednich studiach może polecić taką kurację, która okaże się efektywna: od iniekcji z botoksu po leczenie inwazyjne Z kolei paniom, które dość często są zmuszone występować przed kamerą mogą przeszkadzać mnogie przebarwienia na twarzy.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwyczajnymi piegami wygląda uroczo, o tyle większe plamki są najzwyczajniej w świecie nieestetyczne. Babcine kuracje okładami z sokiem z cytryny są nieskuteczne, więc i w tym przypadku konieczna będzie pomoc lekarza specjalisty, który może zalecić zabieg Cosmelan. To rewelacyjna kuracja specjalnie skomponowanym preparatem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia jest skuteczna, a przy tym niezwykle bezpieczna. Choć na wyniki trzeba poczekać około miesiąca, to jednakże warto być cierpliwym. A po udanym leczeniu zawsze dobrze ubrana kobieta interesu być może zdecyduje się również na inne zabiegi, np. redukcja zmarszczek pod oczami jest obecnie na topie.