Jak odpowiednio dobrać wygodne spodnie, aby uwydatnić naszą figurę?

Każda figura ma swoje wady i walory. Lecz do każdej jesteśmy w stanie wybrać pasującą odzież, tak aby maskować wany oraz uwidaczniać, to, co najistotniejsze. Chociaż zajmują się tym fachowcy, standardowe rodzaje figur jesteśmy w stanie odgadnąć bez ich pomocy. Jest to bardzo pomocna wiedza, gdy chcemy wyruszyć na zakupy. Często bowiem, w pogoni za modą zapominamy o tym, w czym jest nam komfortowo, a czego należałoby unikać. Bardzo wiele potknięć popełniamy, nabywając spodnie. Ponieważ, zazwyczaj, mamy ich w szafce tylko kilka sztuk, w przeciwieństwie do bluzek, czy sukienek, powinno się zwrócić uwagę na parę detali, aby potem w mieszkaniu nie żałować zakupu. Dzisiaj prawie każdy sklep zara umożliwia zwrócenie zakupów, ale w jakim celu marnować czas, jeżeli można poznać parę złotych zasad.

Spodnie zara z szerokimi na dole nogawkami to fason, który pasuje każdej z nas, ale najlepiej będzie prezentował się na kobietach o szerokich biodrach. Nogawki optycznie zwężą nasze newralgiczne miejsce i ciało nabierze odpowiednich proporcji.

Jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na opisywany w tym tekście temat, to zobacz w tym miejscu śmiało uzupełniające informacje (http://skalnik.pl/sprzet-turystyczny/akcesoria-turystyczne/akcesoria-turystyczne-kije-trekkingowe).

Dodatkowo, nogawka luźno opuszczona na buty wysmukla nogi. Z kolei, poszerzone na całej długości nogawki to korzystne rozwiązanie dla masywnych ud i szerokich łydek. Ten fason skraca sylwetkę, jest zatem polecany dla wyższych kobiet. Bardzo modne wąskie rurki to rzecz dla kobiet o doskonałej figurze. Spodnie te uwidaczniają kobiece kształty, ale też ujawniają rozmaite niedoskonałości. Zdecydowanie odradza się rurki posiadaczkom pełnych bioder. Spodnie z klasycznymi nogawkami to korzystna opcja dla każdej figury. Długość 7/8 to propozycja dla pań o kształtnych łydkach i kostkach. W każdej sytuacji nie zapominajmy, aby wybrać odpowiedni rozmiar. Zbyt szerokie oszpecą naszą sylwetkę, za małe- niepotrzebnie wyeksponują tuszę lub inne niedoskonałości. Jeżeli kupujemy dżinsy, powinny być dopasowane, gdyż podczas chodzenia rozciągają się. Trzymajmy się zasady- im szersza nogawka, tym lepiej dopasowana góra. Zwróćmy też uwagę na kieszenie, którymi jesteśmy w stanie modelować pośladki. Dodatki, takie jak pasek, czy buty, muszą współgrać ze spodniami i tworzyć spójną całość.

Źródło: