Jak poprawnie dobierać bieliznę

Choć uświadomienie w tym temacie się zmienia, wiele pań w Polsce nadal kupuje nieodpowiednio dobraną bieliznę. Biustonosze z za dużym obwodem przemieszczające się na plecach, zbyt małe miseczki, wpijające się w ciało figi – to nadal nagminne. A przecież nie potrzeba dużo, by nosić bardzo ładną i dopasowaną bieliznę.

Najważniejszy jest rozmiarPrzede wszystkim dopasujmy właściwy rozmiar. Kobiety mają tendencję do nabywania biustonoszy z za dużym obwodem i zdecydowanie za małymi miseczkami.

Na tej stronie jest wiele praktycznych wiadomości, ale szybko sprawdź też pozostałe szczegóły w tekście. One również są bez wątpienia warte zainteresowania.

Przez to często widzimy efekt zapięcia stanika sunącego gdzieś pomiędzy łopatki i biustu wylewającego się z misek. Nie jest to ładny widok. A przecież wielu lat można znaleźć biustonosze we wszystkich rozmiarach, od obwodu 60. Choćby firma Krisline ma je w ofercie.

Bez problemu możemy znaleźć również dokładne, krok po kroku opisy dobierania rozmiaru. Potrzebny jest tylko centymetr i naprawdę możemy dobrać sobie właściwy stanik. Czasem może to wywołać lekki szok, kiedy okazuje się, że kobieta, która była przekonana do tej pory, że nosi 75B, ni z tego ni z owego kupuje biustonosz 60G i pasuje on perfekcyjnie. Zdecydowanie lepiej niż wcześniejsze. I nie są to wcale rozmiary z sufitu. Sprzedaje je także Wolbar.

Krisline - piżama

Źródło: Jagna.pl

Biustonosz to nie wszystkoKolejna sprawa to figi. Tutaj dla odmiany pani przeginają w drugą stronę i zdarza się, że kupują za małe rozmiary. A przecież widok majtek odciśniętych pod sukienka jest nieelegancki. Oczywiście, każda pani lubi się czuć szczuplejsza i zdecydowanie milej kupuje się bieliznę w rozmiarze M zamiast L, ale przecież nie o to chodzi. najistotniejszy jest komfort, odpowiednie dobranie i nienaganny wygląd. Niezwykle szeroki wybór fig ma w ofercie sklep Ewana.

Dla mężczyzn też coś dobrego
Nie wolno również zapomnieć o panach. Dawno już minęły czasy, kiedy panowie mogli kupić wyłącznie nędznej jakości slipy. Obecnie bielizna męska to mnóstwo fasonów, kolorów i materiałów. Najbardziej popularne są klasyczne bawełniane bokserki.przejdź tutaj sauny saunyZależnie od preferencji mogą być luźniejsze, lub przylegać do ciała. Klasyczne slipy nadal są często kupowane, szczególnie, że szyte są w kilku fasonach.
Świetna bielizna jest podstawą. Ładny i dobrze dobrany biustonosz naprawdę może polepszyć samopoczucie i podnieść naszą samoocenę. Zatem nie czekajmy dłużej, kupmy sobie nowy komplet bielizny.