Jak prawidłowo dbać o swoją brodę, krótki przegląd popularnych kosmetyków do tego.

Coraz częściej można na ulicach spotkać na pierwszy rzut oka niechlujnych panów z brodami. Jednak jeżeli przyglądnie się tym brodom trochę bliżej, to okazuje się nagle, że do ich pielęgnowania potrzeba co najmniej tyle samo jak na fryzurę na głowie.

A czasami nawet więcej, bo ze względu na swoje położenie jest dużo podatniejsza na różnego rodzaju zabrudzenia, na przykład pod postacią resztek jedzenia. Dlatego też jeśli ktoś nie chce wyglądać jak zarośnięty, ponury drwal, to powinien parę chwil przeznaczyć na pielęgnowanie brody, a przede wszystkim się zaopatrzyć w odpowiednie kosmetyki. Z pewnością konieczne będą grzebień i nożyczki, za pomocą których zapewni się brodzie odpowiedni kształt.

Jeżeli demonstrowana w tym materiale problematyka to Twoje hobby – wyraź opinię (https://wola.centrumdemed.pl/oferta/leczenie-kanalowe-mikroskopem/) na ten temat. Twój komentarz bez wątpliwości dla autora się liczy.

Warto się zaopatrzyć się w odpowiedni szampon, a do nadania puszystego wyglądu ciekawie pachnący olejek do brody.

kremy męskie

Autor: Marlies Dekkers
Źródło: Marlies Dekkers
leki

Autor: Nina Matthews
Źródło: http://www.flickr.com
regeneracja

Autor: Dylan T. Moore
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś decyduje się na brodę, to musi o nią właściwie dbać, a jeżeli nie planuje jej nosić, to powinien systematycznie pozbywać się zarostu. Szczególnie że obecnie nie ma żadnych problemów z wyborem odpowiednich narzędzi do tego. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju maszynki, lecz w dalszym ciągu jest sporo panów, jacy cenią sobie klasykę.

Dużo bardziej woleć oni będą tradycyjne maszynki, niż zachwalane w spotach reklamowych wynalazki z wieloma ostrzami, dlatego też często w ich łazienkach pojawia się na przykład maszynka merkur 37c na żyletki. Przy pielęgnowaniu twarzy niezwykle istotne jest również używanie odpowiednich kosmetyków, to znaczy konieczna będzie porządna pianka przed i Kremy męskie po goleniu. Więcej na