Bez kategorii

Jak się ubierać, aby wyglądać szczupło?

Która z nas nie pragnęłaby odjąć sobie paru nadprogramowych kilogramów bez większego wysiłku? Odpowiedź jest prosta a wszystkie ją znamy… Pod spodem parę prostych sztuczek, które bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym kobiecym kształtom nieco nadmiaru.

odzież dla puszystych

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Panie ubóstwiają torebki, do ich kupna nie trzeba żadnej z nas namawiać. Jeśli jednak chcemy wyglądać szczuplej, musimy przestawić się na duże torebki w miejsce ukochanych małych czarnych. To łatwy trik, który polega na odwróceniu baczności gabarytami torby od dużych bioder czy krągłego brzuszka. Działa tu reguła kontrastu: łatwo sobie wyobrazić, jak zza drobniutkiej torebki demonstracyjnie wychyla się niechciana fałdka na brzuszku.

Paski, ale jakie? Zdecydowanie wertykalne. Poziome przynoszą efekt wprost przeciwny od wyczekiwanego.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym przeczytasz tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie przydatne.

Wizualnie wydajemy się szersze razem z kierunkiem rozwijania się linii. Pionowe, jak łatwo zgadnąć, nie poszerzają, natomiast wydłużają w górę, zatem wyglądamy na smukłe oraz wysokie. Mało tego lepszy efekt dają paski szerokie aniżeli wąskie. Odcienie ciemne dają odczucie większej smukłości. Jaśniejsze – pogrubiają. Powody wydają się logiczne. W jasnych trudno pominąć każdą wypukłość, z kolei w ciemnych to i owo może w trakcie oględzin umknąć. Ciekawym połączeniem są suknie lub bluzeczki w zestawie dwu barw – białym oraz czarnym. Biały w środku, natomiast przy linii talii ciemny oraz gruby. Daje to wizualne zwężenie. To propozycja dla pań, jakie chcą optycznie zwęzić swoją talię oraz zbliżyć się do doskonałości klepsydry.

odzież xxl

Autor: Gaulsstin
Źródło: http://www.flickr.com

Dla pań narzekających na nadmiernie szerokie biodra, zaleca się spódniczki o niskim stanie jak też rozkloszowane na wzór A. Nazbyt ciasne i o wysokim stanie tylko zaakcentują rozmach natury w tym miejscu kobiecej sylwetki. Spodnie z kantem także wyszczuplają sylwetkę. Do rurek natomiast zaleca się buty długie czy ciężkie, tak by wyrównały proporcje między cięższymi biodrami oraz udami a dołem sylwetki. Szerokie biodra będą znakomicie się komponować także ze spodniami. Tu najlepszym wyjściem będą biodrówki. Zbyt wysokie zapięcie drastycznie zobrazuje całą linię bioder. Do tego ładnie komponują się bluzeczki nie wykraczające poza stan spodni, w taki sposób by był widoczny pas.
W poszukiwaniu dobrego sklepu odzieżowego wspomóc może sieć internetowa. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zwrot: odziez xxl w Poznaniu.