Jak się ubrać żeby wyglądać szczuplej?

Jeśli mniemasz, iż bardzo dobrym sposobem na odebranie sobie kilku kilogramów może być ubranie się na ciemno, jesteś w błędzie! Jest kilka nie mniej prostych zasad, jakie pozwalają wizualnie wyszczuplić figurę.

W tak zwanym odchudzaniu optycznym kolor jest nadzwyczaj ważny. Kolory korespondujące z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie baczności od zanadto kolistych kształtów i wizualne odebranie paru kilogramów . Nie sprawdza się jednak zamienianie czerni kolorami ziemi lub pozostałymi odcieniami „maskującymi”. W miejsce mdłych szarości jak też rozmytych beży wybierz barwy ostre. Poszukaj na przykład dwukolorowej sukienki, jaka po bokach będzie miała wstawki w innym odcieniu. Ten trik ładnie wyszczupli talię oraz pozwoli wymodelować sylwetkę przydając jej stosownych proporcji.

bielizna wyszczuplająca

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Ważna zasada tycząca się wyszczuplającej potęgi odcieni brzmi: ciemny pod spód, jasny na wierzch. Efekt „wyszczuplający” da przeto ciemnoniebieska suknia (zobacz tutaj – pracownia sukien ślubnych warszawa) i narzucony na nią jasny, przykładowo śmietankowy kardigan, nigdy na opak. Dla jeszcze większego efektu sweterek obwiąż w pasie paskiem. Zakładanie nazbyt dużych ubrań to jeden z głównych błędów, który dodaje kilogramów nawet niezwykle szczupłym kobietom. O ile jednakże one mogą sobie na to pozwolić, kobiety którym zależy na schudnięciu, winny raz na zawsze wyrzucić z szafy stroje pozbawione kroju. Mam w tej chwili na myśli nie tylko bluzki-namioty, lecz także spodnie, sukienki, kurtki. Wielu paniom, potrzebującym wyszczuplić dla przykładu biodra czy zamaskować nadto wystający brzuszek wydaje się, iż osiągną tenże cel zakładając odzienie o 2 rozmiary za wielkie – figi wyszczuplające. Jednakże niedostatku wcięcia w talii nie zatuszujesz zakrywając się wielką tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej baczność. W jaki sposób to zrobić? Dobierz dopasowaną górę z materiału, który nie przylega do sylwetki. Winna mieć żywy kolor a także długość do połowy biodra. Kup legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętaj, że powinnaś kupować odzienia dopasowane, co nie oznacza ciasne. Kupuj taliowane marynarki i płaszcze, które to zawsze przewiązuj paskiem. Zapomnij o krojach oversize, mimo pozorów nie odbierają kilogramów, lecz ich przydają.