Jak wygląda obecna estetyczna kosmetologia, jakie zabiegi można wykonywać za pomocą laserów.

Współczesna kosmetologia coraz częściej sięga po zdobycze techniki i chemii. Łatwo to zrozumieć, bo goniąc za pięknem i urodą panie są w stanie naprawdę dużo poświęcić. A zaawansowane urządzenia pozwalają na zabiegi nie tylko dużo skuteczniejsze niż dawniej, lecz także znacznie bezpieczniejsze. Rzecz jasna ich ceny często będą całkiem spore, bo także i nowoczesne sprzęty są drogie, lecz i tak nie będzie żadnego problemu z chętnymi na nie. Zresztą obecnie rynek usług kosmetycznych i powiązana z nim mocno kosmetyczna chirurgia notują ogromną dynamikę wzrostu.

Kobieta w różowej sukience

Autor: Carrie A.
Źródło: http://www.flickr.com
Co chwilę otwierane są coraz to nowe salony, a do znanych lekarzy kolejki sięgają paru miesięcy. Wszystko z tego powodu, że kobiety chcą wyglądać ładnie i młodo, a aktualnie mają do tego możliwości, i to za coraz mniejsze pieniądze. Z tego też powodu tego typu zabiegi jak modelowanie twarzy Warszawa są wykonywane przez zdecydowaną większość gabinetów kosmetycznych, analogicznie jak wiele pozostałych zabiegów upiększających i odmładzających (-> więcej).

Jednym z najczęściej używanych urządzeń we współczesnej kosmetologi są różne lasery . Ich właściwości od dawna są znane, ale dopiero kilka lat temu powszechnie zaczęły być wykorzystywane przez kosmetyczki.

Inne, również bardzo interesujące szczegółowe omówienie tego zagadnienia znajdziesz tutaj. Zobacz koniecznie a na pewno nie stracisz czasu!

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów za ich pomocą jest laser epilacja laserowa warszawa (ciekawy artykuł). Przy pomocy odpowiednio ustawionej wiązki niszczone są cebulki włosowe, a równocześnie skóra dookoła jest w stanie nienaruszonym. Przez to zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powodujący żadnych skutków ubocznych, a oprócz tego bardzo skuteczny.

brzuch

Autor: linspiration01
Źródło: http://www.flickr.com
Po paru zabiegach można wyeliminować niechciane włosy w zasadzie na zawsze. Po takie nowoczesne lasery chętnie zaczynają także sięgać lekarze, zwłaszcza urolodzy. Wśród starszych pań często spotykanym schorzeniem jest nietrzymanie moczu, wiążące się przeważnie z dużym osłabieniem mięśni miednicy. Jak się okazuje, dolegliwość tę można z dużą skutecznością leczyć przy pomocy nowoczesnego lasera MonaLisa Touch, powodującego wzmocnienie i usztywnienie ścianek pochwy.