Jak zadbać o siebie?

Nieinwazyjna metoda, rozwiązująca problemy z cellulitem jak też obwisłą skórą stosowana także przy niedyspozycjach takich jak: zastoje limfy, zastoje w nogach oraz celem rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa jest miastem w którym bez kłopotu odszukamy gabinet oferujący takie zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technika LPG polega na zastosowaniu dwóch niezależnie nastawnych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, które w zestawieniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco jak też ujędrniają skórę, a także modelują sylwetkę. Skutek schudnięcia osiąga się dzięki temu, że rolki zawijają fałdę skórną do środka komory zabiegowej, w jakiej stymulacja receptorami β wywołuje rozkładanie jak też uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei zamysłem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki działają na opak – rozwijają fałdę skórną, a stymulacja fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu a także elastyny. Rolki mogą obracać się również w tę samą stronę ze zróżnicowaną szybkością. Rozluźniają tym samym struktury tkanki objętej cellulitem, masują skórę oraz w dużym stopniu przyspieszają mikrokrążenie.

Aparat LPG do redukcji cellulitu posiada wymienne końcówki, które stosowane są zależnie od zabiegu. Jest także wyposażony w mikrogłowice pozwalające na dojście do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki temu możemy uzyskać świetne rezultaty przykładowo w leczeniu szram pooparzeniowych albo zwłóknień tkanki. Dzięki opcji zaprogramowania siły podciśnienia zabiegi takie jak drenaż bądź ujędrnianie dostępne są dla osób z każdym rodzajem skóry.

Techniki LPG wykorzystuje się także w zabiegach na buzię i szyję w celu redukcji obrzęków, jakich przyczyną są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Na twarz procedura enedermologii wykorzystywana jest również w zastępstwie klasycznego masażu twarzy czego następstwem jest lepsza absorbcja substancji aktywnych przez skórę. Endermotherapie wykorzystuje się też jako odprężenie mięśni po wysiłku sportowym, celem przygotowania do wysiłku, przy wszelkiego typu napięciach mięśni jak również przy urazach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety jakie proponują tego rodzaju zabiegi posiadają też w ofercie mnóstwo innych zabiegów.

Niezbędna jest Ci kompleksowa informacja (https://ratynscystomatologia.pl/) na ten temat? Rzetelnych wiadomości poszukaj na naszej następnej stronie. Przyjemnej lektury!

Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać zwrot: wypełnianie względnie usuwanie zmarszczek Warszawa żeby odszukać ogrom tego typu punktów (więcej szczegółów).