Jak zestresowana pracą pani może się zrelaksować i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda i moda to współcześnie bardzo popularne słowa. Kobietom, a szczególnie strojnisiom, zależy na tym, aby na długie lata zachować młodzieńczą świeżość. To zadanie jednak do prostych raczej się nie wlicza. A to za sprawą bardzo stresującej pracy, której niewiasty bez reszty się poświęcają. Tak czy owak, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w reklamie. Efektem zarwanych nocy oraz nadużywania kawy są podkrążone oczy i poszarzała cera.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ogólne zmęczenie organizmu coraz mocniej daje o sobie znać, to sygnał, że trzeba przystopować. Pozostającym bez zatrudnienia kobietom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać pewności siebie tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei przemęczonym bizneswomen można zaproponować zabiegi kosmetyczne, tym razem przede wszystkim w celach poprawy stanu urody.
Jedną ze rewelacyjnych i łatwo osiągalnych kuracji jest endermolifting (warto się zapoznać ze źródłem). Zabieg stosowany jest na twarz, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znaczna poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się również w przypadku, gdy elegantka chce chociaż trochę poprawić kontur twarzy. A jeżeli konkretna mężatka zapragnie zaskoczyć swoją prezencją partnera, to rzeczony zabieg będzie w takiej sytuacji idealnym wyjściem – poza wspomnianymi tutaj korzyściami, należy także pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

ciekawa strona

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Aby móc czuć się komfortowo w trakcie ogólnopolskich meetingów, szczególnie jeśli kobieta jest delegowana na prelegenta, należy pozbyć się wszystkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy zaliczają na przykład przebarwienia, blizny bądź rozstępy. Z takimi estetycznymi problemami skóry fantastycznie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o niebo młodsza, a kobieta wróci do mieszkania w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył chociaż przez kilka kolejnych dni.

Aby jednak uzyskane efekty były olśniewające, laser Palomar musi się znajdować w właściwych rękach, co jest równoznaczne z tym, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykwalifikowany dermatolog.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest ciekawy, prędko sprawdź dodatkowo szczegóły tutaj, wtedy na pewno zapamiętasz więcej informacji.

A poza tym, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on pięćdziesięciolatce kilka istotnych pytań, a od otrzymanych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy konkretny zabieg można w ogóle wykonać – niektóre schorzenia mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii igłowej.