Jak trafimy na modne męskie ubrania w dużych rozmiarach?

To trudne zadanie, aby modnie ubrać panów o większych rozmiarach. Na szczęście odzieżprzeznaczoną dla nich kupimy nie jedynie w lumpeksach, ale i w Internecie. Dawno minęły już lata, kiedy panowie ubierający większe rozmiary byli skazani na brzydkie „namioty” i „wory”.

Koszula męska

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie już wiemy, że wcale nie nie wysmuklają optycznie sylwetki, a wręcz przynoszą odwrotny skutek. Ponadto, osoby o większych rozmiarach chcą ubierać modne ubrania, a coraz więcej agencji modelek proponuje pracę modelkom „plus size”. Obowiązuje to nie jedynie w przypadku pań. Możemy wprowadzić w wyszukiwarce internetowej hasła „sklep internetowy dla puszystych”, by przekonać się, że są sprzedawane w różnych wersjach i fasonach. Jakie najlepiej kupić?

W wypadku znacznej wagi powinniśmy zdecydować się na najbezpieczniejsze warianty. Warto sięgnąć po jednokolorowe koszule i T-shirty oraz luźne dresy. Lepiej unikać kontrastach kombinacji i dużych geometrycznych wzorów. Szczególnie bezlitosne dla sylwetki są poprzeczne paski.

Ciuchy dla mężczyzn w dużych rozmiarówkach znajdziemy w specjalnych sklepach, popularnych szmateksach albo sklepach w sieci. Coraz więcej sieciówek oferuje także linie XXL. Poszukując sklepu online, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasła „koszulki męskie duże rozmiary”i „dresy męskie duże rozmiary”, lub„duże koszule męskie”. Uzyskamy wykaz odnośników do sklepów online, które specjalizują się w dystrybucji odzieży w dużych rozmiarówkach.

Korzystanie z ich oferty ma wiele zalet. Oferują dużą skalę wyboru, a nie jedynie brzydkie, bezkształtne worki. Opłaty za paczki często nie są zbyt duże, a sklepy internetowe także obowiązuje konieczność przyjęcia ewentualnego zwrotu zamówionego towaru. Bardzo często takie sklepy podpowiadają też, jak łączyć sprzedawane na ich portalach ciuchy. Na swoim blogu pokazują propozycje stylizacji i publikują fotografie. Warto korzystać z takiej możliwości inspiracji, bo moda nie musi być domeną wyłącznie szczupłych kobiet!